Reklama

Reklama

Pixie mullet to hit tej jesieni!

Pixie cut i mullet hair to jedne z najpopularniejszych fryzur ostatnich lat, które wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nikt się chyba jednak nie spodziewał, że z połączenia tych dwóch cięć powstanie najmodniejsza fryzura sezonu - zawadiackie pixie mullet!

Pixie cut to krótka, urocza fryzura z lat 80., którą na nowo pokochały gwiazdy i styliści. Do jej największych fanek należą aktorka Michelle Williams i piosenkarki Rihanna i Katy Perry. Mullet hair natomiast to cięcie, które charakteryzuje się długimi włosami z tyłu i krótkimi z przodu oraz po bokach. Obie fryzury są swobodne oraz seksowne i sięgają po nie kobiety w każdym wieku. 

Pixie mullet to najmodniejsza fryzura tej jesieni. Niesamowite, jak powstała!

Z połączenia tych dwóch fryzur powstało cięcie, które już nazywane jest hitem jesieni. To cięcie to pixie mullet - fryzura, która odmładza, modeluje rysy twarzy, wyszczupla ją, a włosom dodaje gęstości. Pixie mullet to cięcie oryginalne i rzucające się w oczy, głównie za sprawą wystrzępionych pasemek, więc z powodzeniem zdecydować się na nie mogą odważne kobiety, które lubią rzucać się w oczy! Zresztą, zobaczcie same! 

Reklama

***
Zobacz również:

Jak dodać objętości fryzurze? Załóż na włosy... skarpetkę!

Zimowe paznokcie: Modne wzory i kolory!

Tak wygląda koloryzacja za 1000 zł. Klientka załamana!


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama