Reklama

Tak wykonasz fryzurę bohaterki serialu „Emily w Paryżu”. Będzie hitem wiosny!

Wiele młodych dziewczyn inspiruje się modowymi i urodowymi trikami z nagrań opublikowanych na Tik Toku. Na tej platformie dostępnych jest wiele tutoriali, na spektakularnie modne uczesania. Hitem stał się filmik prezentujący fryzurę w stylu aktorki Camille Razat – odtwórczyni jednej z ról popularnego serialu „Emily w Paryżu”. Okazuje się, że tegorocznej wiosny ta fryzura będzie ultramodna!

Fryzura na wiosnę 2023 w stylu Camille z "Emily w Paryżu" - filmik bije rekordy popularności

Nagranie prezentujące wykonanie fryzury w stylu Francuzek, które pojawiło się na Tik Toku, szybko zyskało ogromne zainteresowanie. Co ciekawe, jej wykonanie nie jest skomplikowane - potrzebne będzie jedynie kilka akcesoriów, które z pewnością każda kobieta posiada w swojej łazience.

Modna fryzura na wiosnę 2023 w stylu Camille z "Emily w Paryżu" z Tik Toka

Wiele fanek serialu "Emily w Paryżu" inspiruje się stylem zarówno głównej bohaterki jak i jej przyjaciółki - Camille - stylowej paryżanki, która zawsze wygląda elegancko i z klasą. Gdy w sieci pojawiło się więc nagranie, na którym pewna Tik Tokerka - @angelsign_ odtworzyła jej fryzurę, w ciągu kilku dni zyskało mnóstwo wyświetleń i polubieni - odtworzono je już 9,5 mln razy! Upięcie to imituje koka z efektem gładkich włosów, przy użyciu lakieru. Oto jak je ułożyć krok po kroku.

Reklama

Czytaj również: "Emily w Paryżu”. W poszukiwaniu nowej ikony stylu

Fryzura w stylu Francuzek - jak ją wykonać?

Aby wykonać fryzurę w stylu Camille z serialu Netflixa potrzebne będą:

  • szczotka do włosów
  • grzebień
  • gumki do włosów
  • prostownica
  • lakier do włosów
  • klamra

Dokładnie rozczesz włosy, a następnie wydziel przedziałek na środku głowy. Przednią część włosów rozdziel grzebieniem, po czym zapnij klamrą. Pozostałe pasma zwiąż gumką. Włosy zabezpieczone klamrą zepnij w kitę z tyłu głowy. Spiętą część włosów spryskaj lakierem, tak aby całość była wygładzona. Na koniec rozpuść włosy i wyprostuj prostownicą.

Najpierw charakter, potem wygląd? Randkuj w ciemno na anonimowym czacie

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Emily w Paryżu | modna fryzura 2021
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama