Reklama

Agata Rubik zachwyca figurą! Trudno uwierzyć, że ma 36 lat!

Agata Rubik i Piotr Rubik są małżeństwem od 2008 roku. Między małżonkami jest 19 lat różnicy, ale nie przeszkadzało im to w stworzeniu wyjątkowo udanego związku. Młody wygląd żony muzyka jednak przyciąga uwagę i to... od lat! Trudno uwierzyć, patrząc na jej nieskazitelną cerę i niesamowitą figurę, że Agata Rubik ma 36 lat.

Czas w magiczny sposób zatrzymał się dla Agaty Rubik

Gdy Agata Rubik pojawiła się u boku Piotra Rubika, wielu sceptycznie patrzyło na ten związek. Złośliwi wróżyli, że miłość się skończy, gdy młodsza o 19 lat od muzyka dziewczyna zacznie się starzeć. 

 Od ich ślubu mija 15 lat, a oni doczekali się dwójki dzieci, psa i pięknego domu. Ich miłość wydaje się jeszcze silniejsza. Dodatkowo wróżba o starzeniu się nie spełniła się, bo Agata Rubik wygląda wprost kwitnąco. 

Zobacz też: Agata Rubik wdała się w konflikt z fanką? Została oskarżona o złe traktowanie córek!

Reklama

Trudno uwierzyć w to, że kobieta w grudniu skończyła 36 lat, bo patrząc na jej twarz i sylwetkę oraz na to, jaką energią emanuje, wiele osób jest przekonanych, że czas zatrzymał się dla Agaty w magiczny sposób. 

Sekret szczupłej sylwetki Agaty Rubik. Pokazała piękne ciało w bikini

Agata Rubik na początku roku pochwaliła się zdjęciem wykonanym w hotelowej windzie. Wraz z całą rodziną przebywała na wakacjach i uwieczniła moment, gdy wybierali się na plażę. 

Zdjęcie wzbudziło wiele emocji, a wszystko przez to, że żona Piotra Rubika pozowała do fotografii w bikini. Piękna Agata pokazała tym samym nienagannie szczupłą sylwetkę. 

Zobacz też: Agata Rubik z okazji tłustego czwartku rozsierdziła fanów. Szykuje się gruba afera

Fani w komentarzach nie mogli wyjść z podziwu, że po 30-tce wciąż może pochwalić się idealną figurą, w dodatku będąc mamą dwójki dzieci.

Agata Rubik nie ukrywa, że aktywność fizyczna i dieta są w jej życiu bardzo ważne. Jak sama niegdyś wyznała w swoich mediach społecznościowych, stara się ćwiczyć cztery razy w tygodniu. 

"W zeszłym tygodniu zrobiłam trzy treningi siłowe plus jeden cardio. Nadal ograniczam węglowodany, choć w weekend było winko i deserek" - opowiadała rok temu na swoim InstaStories.

W mediach społecznościowych Agaty Rubik nie brakuje nagrań z kuchni, gdzie żona muzyka pokazuje swoim fanom zdrowe przepisy kulinarne.

Celebrytka uwielbia ekologiczną żywność i zwraca dużą uwagę na to, z jakich jakościowo produktów gotuje nie tylko dla siebie, ale też dla męża i córek. 

Pielęgnacja włosów i cery według Agaty Rubik

Zasadę dobrych jakościowo produktów Agata Rubik stosuje nie tylko w kuchni, ale także w łazience. Żona Piotra Rubika ceni sobie naturalne kosmetyki, a jej piękne włosy nigdy nie miały na sobie farby. 

Kluczem do pięknych włosów u Agaty Rubik jest więc naturalna pielęgnacja. Ze skórą niegdyś Agata miała problemy, o czym opowiadała w 2020 roku. 

Okazało się, że w przypadku Agaty problemem była nadmierna ilość spożywanego nabiału. Wcześniej przyjmowała jednak antybiotyki, nakładała maści na zmiany skórne, ale leczenie nie przynosiło efektów. 

Zobacz też: Wielkie emisje firm produkujących mięso i nabiał

Dopiero zmiana diety spowodowała całkowite pozbycie się problemów skórnych. 

"Pryszcze zniknęły od razu. Dziś bardzo często słyszę, że mam ładną cerę i jestem z tego bardzo dumna ?? Wiem, że każdy przypadek jest inny, ale jeżeli macie problemy skórne i nie zastanawialiście się nigdy nad swoją dietą, to może warto to zmienić" - apelowała wówczas Agata Rubik w swoich mediach społecznościowych.

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agata Rubik | Piotr Rubik | szczupła sylwetka | dieta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama