Reklama

Reklama

Aktorki z "Przyjaciół" na wspólnym zdjęciu

Jak widać prawdziwa przyjaźń może trwać latami. Idealnym dowodem na tę tezę jest zdjęcie, które Courtney Cox, odtwórczyni roli Moniki Geller z serialu "Przyjaciele" umieściła ostatnio na swoim Instagramie.

Choć kultowy serial "Przyjaciele" ostatni sezon wyemitował 15 lat temu, aktorzy, którzy poznali się podczas planu dalej pozostają w świetnych relacjach. Produkcja była wyświetlana w ponad 100 krajach, co całej obsadzie przyniosło niewyobrażalną popularność, a ich dalsze losy tak chętnie w dalszym ciągu są śledzone przez fanów na całym świecie.

"Friends": Przyjaźń po 15 latach

27 maja swoją premierę miał odcinek specjalny kultowego serialu "Friends: The Reunion" znany również pod nazwą "Friends: The One Where They Get Back Together". Po emisji tego odcinka padało wiele krytycznych głosów. Fani czekali na to, żeby przede wszystkim dowiedzieć się o dalszych losach szóstki przyjaciół, a otrzymali misz-masz złożony z wielu gości specjalnych, którzy ten wielki powrót nowojorskiej grupy przyjaciół zdominowali.

Niemniej jednak z pewnością wiemy, co słychać u aktorek z serialu "Przyjaciele". Od lat pozostają w dobrych relacjach, a ostatnie zdjęcie wstawione przez Courtney Cox tylko potwierdza, że ich relacje są bliższe niż kiedykolwiek po zakończeniu zdjęć do serialu.

Reklama

Na zdjęciu, które wstawiła Courtney Cox kilka dni po obchodach 4 lipca widzimy ją w towarzystwie pozostałych odtwórczyń głównych ról w serialu "Przyjaciele": Jennifer Aniston i Lisę Kurdow. Aktorki od lat pozostają w bardzo bliskich relacjach, a krótki powrót na wspólny plan zdjęciowy tylko odświeżył ich relację.

A Wy co myślicie o takich wieloletnich przyjaźniach?


Czytaj również: 

Cała prawda o poczynaniach Golców podczas lockdownu! 

Małgorzata Rozenek-Majdan w podróży! 

Zobacz także: 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Przyjaciele | Lisa Kudrow

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy