Reklama

Reklama

Anna Czartoryska-Niemczycka w eleganckiej sukni

Anna Czartoryska-Niemczycka zachwyciła fanów, pozując do zdjęcia w pięknej krwistoczerwonej kreacji. Fani atrakcyjnej arystokratki uznali, że w tej stylizacji wygląda ona jak prawdziwa księżniczka. Nic dziwnego, spójrzcie tylko zdjęcie, które aktorka opublikowała w mediach społecznościowych!

37-letnia Anna Czartoryska-Niemczycka jako potomkini magnackiego rodu Czartoryskich jest znaną polską arystokratką, jednak, oprócz znamienitego pochodzenia, ma również wiele talentów.

Piękny głos i talent aktorski to jej znak rozpoznawczy. Artystkę na przestrzeni lat często można było oglądać na deskach teatru, jednak zyskała również wielu fanów za sprawą popularnych produkcji telewizyjnych, takich jak m.in. "Usta Usta", "Szpilki na Giewoncie" czy "Dom nad rozlewiskiem". 

Profil aktorki na Instagramie obserwuje już ponad 57 tysięcy osób, a ta liczba regularnie się powiększa.

Reklama

Anna Czartoryska-Niemczycka w długiej czerwonej sukni

Niedawno Anna Czartoryska-Niemczycka znów zachwyciła fanów spektakularną stylizacją. Tym razem zapozowała do zdjęcia w krwistoczerwonej sukni. 

Wyglądała obłędnie, a followersi arystokratki uznali, że to outfit godny prawdziwej księżniczki! 

Kreacja marki Tom Ford rzeczywiście przepięknie prezentowała się na smukłej sylwetce Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej

"Wow, uwielbiam Pani urodę! Naturlanie piękna", nasza polska Monica Bellucci", prawdziwa księżniczka! - komplementowali atrakcyjną arystokratkę jej fani w komentarzach. 

A jak wam się podoba taka stylizacja

Ta aplikacja mówi, kiedy spadnie deszcz - co do minuty!Wypróbuj nową aplikację Pogoda Interia! Zainstaluj z Google Play »

Czytaj również: 

Filip Chajzer przeżył chwile grozy! 

Małgorzata Socha bez retuszu! 

Zobacz także: 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska-Niemczycka | krwistoczerwona suknia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy