Reklama

Ewa Minge obecnie jest platynową blondynką. Nie zawsze tak było!

Ewa Minge od pewnego czasu jest blondynką. Postawiła na jasny platynowy odcień i jest zadowolona z tego, jak wygląda, jednak nie zawsze była przekonana do takiego koloru włosów. Co takiego znana projektantka mody zdradziła w nowym poście na swoim instagramowym profilu?

54-letnia Ewa Minge w polskim show-biznesie wyróżnia się nie tylko swoim talentem do projektowania ubrań, ale również niezwykle wyrazistym wizerunkiem. 

Znana projektantka, której kolekcje można podziwiać na najbardziej prestiżowych wybiegach na świecie, aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie często porusza ważne dla niej tematy. 

Niedawno zdradziła szczegóły spektakularnej metamorfozy, którą przeszła. 


Rude loki odeszły w niepamięć, aby ustąpić miejsca pięknemu platynowemu blondowi

Gwiazda świata mody w nowej fryzurze wygląda i czuje się, jednak ostatnio Ewa Minge wyznała fanom na swoim instagramowym profilu, że nie zawsze tak było!

Ewie Minge do twarzy w platynowym blondzie?

Reklama

"Pięknie pani w tym kolorze", "magicznie tak" - pisali followersi Ewy Minge w komentarzach pod jej krótkim filmikiem na Instagramie. 

Jak widać, platynowy blond przypadł im do gustu!

Dla kogo platynowy blond?

Komu poleca się platynowy blond? Przed koloryzacją zawsze najpierw zasięgnij porady specjalisty, bo wiele zależy od oprawy oczu, karnacji oraz innych indywidualnych czynników, w tym osobistych preferencji, które wpływają na to, jakie odcienie pasm są dla nas najodpowiedniejsze. 

Fryzjerzy platynowy blond najczęściej polecają kobietom o subtelnym, chłodnym typie urody i jasnych oczach, ponieważ to właśnie w takim przypadku kolor prezentuje się najnaturalniej.

Czytaj również:

To będzie nowy hit? Wezmą w nim udział same sławy! 

Viki Gabor o wynikach w nauce

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy