Reklama

Jessica Ziółek olśniewa na Instagramie! Była dziewczyna Milika zachwyca urodą

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik byli parą przez prawie dziesięć lat. Niestety ta miłość nie przetrwała próby czasu. W 2021 roku modelka i napastnik reprezentacji Polski postanowili się rozstać. Jak dziś wygląda była dziewczyna Arkadiusza Milika? Czym się zajmuje? Jej instagramowe konto przepełniają ponętne zdjęcia.

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik: O tej parze było naprawdę głośno!

Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik jeszcze kilka lat temu tworzyli jedną z najbardziej medialnych par polskiego show-biznesu. Ich związek wzbudzał duże zainteresowanie prasy plotkarskiej. Modelka i piłkarz poznali się w 2011 roku w galerii handlowej. Wkrótce potem rozwinęła się ich miłość. Związek modelki i napastnika reprezentacji Polski trwał prawie dziesięć lat. Nagłe zakończenie relacji zaskoczyło fanów pary,  którzy ze zniecierpliwieniem oczekiwali ślubu swoich ulubieńców.

Arkadiusz Milik w 2019 roku oświadczył się Jessice Ziółek. Para zaręczyła się podczas wakacji na greckiej wyspie Mykonos. Niestety niedługo potem relacja gwiazd zaczęła się psuć. Modelka i piłkarz coraz rzadziej widywani byli razem. Przestali publikować wspólne zdjęcia. Jessica Ziółek oficjalnie potwierdziła zakończenie długoletniego związku w nieco nietypowy sposób - zmieniając statusu związku na Facebooku. 

Reklama

Jak potoczyły się losy Arkadiusza Milika po rozstaniu z Jessicą Ziółek? Piłkarz reprezentacji Polski zaangażował się w nową relację z influencerką Agatą Sieramską. Jessica odnalazła szczęście u boku Miłosza Mleczko - również piłkarza. Para niedawno się zaręczyła.

Tak teraz wygląda była Arkadiusza Milika? Olśniewa na Instagramie

Jessica Ziółek rozpoczęła budowanie marki osobistej już będąc w związku z Arkadiuszem Milikiem. Modelka może pochwalić się wyjątkową urodą. Na Instagramie jej konto śledzi ponad 133 tys. użytkowników.

Ziółek dba o sylwetkę - regularnie ćwiczy i pilnuje diety. Efekty wysiłków są spektakularne! 27-latka jest wyjątkowo zgrabna i szczupła. Interesuje się modą i od 2018 roku tworzy własną markę odzieżową. Fani byłej dziewczyny napastnika reprezentacji Polski chętnie inspirują się je modowymi i urodowymi wyborami.

Ziółek regularnie zamieszcza w sieci zdjęcia swoich stylizacji, jednocześnie chwaląc się wysportowaną sylwetką. Niedawno nieco przyciemniła kolor włosów. Drobna zmiana bardzo spodobała się jej obserwatorkom. "W tym kolorze włosów ci najpiękniej" - stwierdziła jedna z użytkowniczek.

***
Zobacz również:

Małgorzata Rozenek-Majdan u Kuby Wojewódzkiego. Nie zabrakło pytań o wiek i zarobki

Rhian Sugden kusi na zdjęciu z basenu. Posypały się komplementy

Julia Roberts i George Clooney nie umieli nakręcić sceny pocałunku. Potrzebowali aż 80 dubli 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama