Reklama

Reklama

Julia Wieniawa pracuje na figurą

Zgrabna sylwetka Julii Wieniawy budzi podziw jej fanów, ale nic nie przychodzi za darmo!

Jaki jest sekret idealnych kształtów aktorki? Gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy na swoim Instagramie. To oczywiście ćwiczenia.

Na zamieszczonym zdjęciu widzimy Julię na macie w stroju sportowym gotową do treningu. Jak widać aktorka nie odpuszcza nawet w czasie pandemii. Czas domowej izolacji i przymusowej przerwy w zobowiązaniach zawodowych to w końcu idealny moment na pracę nad sobą. Można go wykorzystać, aby wziąć się za rzeczy, na które na co dzień brakowało czasu.

Jednak uwagę internautów przykuła nie tylko wysportowana sylwetka aktorki, ale również... wystrój jej mieszkania, który jest dosyć dobrze widoczny na zdjęciu. Duża ilość kwiatów i łagodne kolory z pewnością sprzyjają relaksowi i dobrej atmosferze. A jak wam podoba się mieszkanie Julii?

Reklama

#POMAGAMINTERIA

Na Farmie Życia w Więckowicach mieszka 10 osób z autyzmem. Żadna z nich nie jest samodzielna, wymagają wsparcia w codziennych czynnościach życiowych. Jeśli Farma nie przetrwa, alternatywą dla jej mieszkańców pozostaje szpital psychiatryczny, koniec czułej opieki, przywiązani pasami do łóżka stracą poczucie bezpieczeństwa, stracą swój dom. Możesz im pomóc! Sprawdź szczegóły >>

W ramach akcji naszego portalu #POMAGAMINTERIA łączymy tych, którzy potrzebują pomocy z tymi, którzy mogą jej udzielić. Znasz inicjatywę, która potrzebuje wsparcia? Masz możliwość pomagać, a nie wiesz komu? Wejdź na pomagam.interia.pl i wprawiaj z nami dobro w ruch!


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama