Reklama

Reklama

Karolina Szostak skrytykowana przez fanów

Do tej pory dziennikarka Polsatu mogła liczyć na silne wsparcie ze strony fanów. Tym razem było inaczej. Co się zmieniło?

Od kilku lat Karolina Szostak udowadnia fanom i widzom, że utrzymanie stałej wagi ciała jest możliwe. Prezenterka dba o linię, odpowiednio się odżywia i regularnie ćwiczy. Od czasu do czasu oczyszcza swój organizm, korzystając z diet na bazie warzyw. Ostatnie zdjęcia umieszczone przez prezenterkę Polsatu na Instagramie wzbudziły mieszane uczucia. Pierwsze wrażenie... JLo? Przyjrzyjcie się uważnie, czy Szostak nie przypomina Lopez? Kwestia fryzury, miny, makijażu... Jednak nie wszyscy fani byli pod wrażeniem metamorfozy. W komentarzach pojawiły się również inne głosy.

Reklama

"Ja jestem na nie. Za dużo kg na minusie. Twarz zupełnie inna. Nie! Piękniejsza byłaś kobieto. Ale to moje zdanie", "Buzia wygląda na chorą . Jestem na nie"- czytamy w komentarzach. 

Jeszcze kilka tygodni temu dziennikarka wyglądała zdrowo, promiennie i zbierała komplementy od fanów, ale jak sama przyznała w odpowiedzi na komentarze, jest w fazie wyjścia z postu. Co sądzicie na ten temat?

>>>Zachęcamy do oddania głosu>>>>

Agnieszka Sienkiewicz nominowana jest w plebiscycie Telekamery 2021 w kategorii "Aktorka". Głosuj online! 
Głosowanie trwa do 11 lutego. 

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak | Polsat | dieta | prezenterka telwizyjna

Reklama

Reklama

Reklama