Reklama

Kate Middleton w sportowej stylizacji. Plotki o ciąży w końcu ucichną?

Spekulacje o kolejnej ciąży Kate Middleton pojawiają się w mediach regularnie, jeśli tylko księżna pokaże się w luźniejszym ubraniu. Niedawno jednak małżonka księcia Williama wzięła udział w meczu tenisowym w National Tennis Centre w Londynie i z tej okazji założyła na siebie obcisłą sportową mini. Idealnie dopasowała strój do okazji, a przy okazji podkreśliła figurę. Czy rzeczywiście dziennikarze mają powody do tego, aby podejrzewać, że księżna może spodziewać się czwartego dziecka?

Księżna Kate i książę William są rodzicami trójki uroczych dzieci. Mają dwóch synów: George'a i Louisa oraz córeczkę Charlotte, jednak tabloidy ostatnio coraz częściej sugerują, że być może para książęca postanowiła zdecydować się na jeszcze jedno maleństwo. 

Jeśli tylko księżna Cambridge założy luźniejsze ubranie, dziennikarze szybko zaczynają podchwytywać temat i zastanawiać się, czy przypadkiem nie ukrywa pod nim wystającego brzuszka... 

Ostatnio temat znów powrócił, jednak zdjęcia ze spotkania Kate Middleton i zwyciężczyni tegorocznego US Open Emmy Raducanu na korcie tenisowym nie pozostawiają chyba żadnych wątpliwości co do tego, czy żona księcia Williama spodziewa się dziecka.

Reklama

Sportowa stylizacja Kate Middleton. Księżna nie codziennie tak wygląda!

Księżna Kate Middleton na korcie tenisowym zaprezentowała się w stylizacji, której nie powstydziłaby się gwiazda sportu. 

Zaskoczyła fotoreporterów krótką spódniczką, do której dobrała bluzę i sportowe buty. Włosy spięła w kucyk, aby nie przeszkadzały jej podczas gry. 

W takim niezobowiązującym wydaniu księżną Cambridge można oglądać raczej dość sporadycznie, ponieważ członkini brytyjskiej rodziny królewskiej zazwyczaj niewiele odsłania. 

Tym razem jednak Kate Middleton pokazała zgrabne nogi, a obcisły strój podkreślający figurę nie pozostawia wątpliwości co do tego, że ukochana księcia Williama raczej nie jest w tej chwili w ciąży.

Czytaj również: 

Katarzyna Figura po latach w końcu dostała rozwód! 

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku 

Jak kąpiel wpływa na storczyka? 

Bakteria zjadła mu mięśnie! 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate
Reklama
Reklama
Reklama