Reklama

Reklama

Kate oszczędza na ubraniach

Specjaliści od mody w dniu ślubu Meghan i Harry'ego byli wyjątkowo czujni. Zwrócili uwagę nie tylko na prostą suknię ślubną nowej księżnej. Ich uwagę przykuł również płaszcz Kate. Uważają, że popełniła faux pas. Jakie jest jej modowe przewinienie? Księżna na ślubie swojego szwagra pokazała się w płaszczu domu mody Alexander McQueen. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Kate była widziana w tej samej stylizacji już po raz trzeci.

Księżna Kate znana jest z tego, że do wydatków podchodzi oszczędnie i nie lubi marnować pieniędzy. Wielokrotnie pokazywała się w tych samych stylizacjach. Jej córka Charlotte widywana jest w ubrankach, które wcześniej nosił starszy brat, George. Ten z kolei niejednokrotnie pozował do sesji w odzieży po swoim ojcu.

Nikt jednak nie spodziewał się, że księżna Kate w tak ważnym dniu, jak ślub swojego szwagra, wyciągnie stare ubranie z szafy. Żona Williama zaprezentowała się w bladożółtym płaszczu marki Alexander McQueen (w dniu swojego ślubu miała na sobie suknię z tego samego domu mody). W tym samym elemencie garderoby była widziana już dwukrotnie! Pierwszy raz pokazała się w nim trzy lata temu na chrzcinach swojej córki, drugi rok później na 90. urodzinach królowej Elżbiety. W dniu ślubu Meghan i Harry'ego również postawiła na to samo sprawdzone rozwiązanie.

Zobacz także:

Reklama


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy