Reklama

Reklama

Księżna Camilla nie była jedyna?! Oto prawda o księciu Karolu!

Nie jest tajemnicą, że książę Karol był bez pamięci zakochany w Camilli Parker-Bowles. Po śmierci księżnej Diany to właśnie ona została jego żoną. Ale czy była jedyną kobietą w jego życiu? Okazuje się, że serce księcia Karola było pojemne i fascynował się on wieloma kobietami.

Książę Karol - bożyszcze wśród arystokratów

 Cichy i nieśmiały, ale zawsze elegancki i szarmancki - tak był postrzegany przez towarzystwo i media młody książę Karol, gdy wchodził dopiero na salony. 

Nie dało się ukryć, że był on doskonałą partią, więc budził zainteresowanie wśród kobiet szukających męża. 

Oczywiście grono to było ograniczone do arystokracji i rodzin wysoko postawionych Wielkiej Brytanii, ale marzeniem wielu młodych kobiet było wyjść za syna królowej Elżbiety. 

Media rozpisywały się od zawsze o znajomości księcia Karola i Camilli Parker-Bowles. Poznali się oni w 1970 roku na meczu polo i już wtedy między nimi zaiskrzyło. 

Plan obydwu rodzin był inny i tak zarówno Karol, jak i Camilla weszli w związki małżeńskie. Ona z Andrew Parker Bowlesem, a Karol z Dianą Spencer.

Jednak przez cały czas utrzymywali ze sobą kontakt. Był on na tyle bliski i intensywny, że w końcu już nikt nie miał wątpliwości. Nawet księżna Diana już nie ukrywała, że wie o ich romansie. 

Reklama

Książę Karol wybrał księżną Camillę

Diana i Camilla nigdy za sobą nie przepadały, a przez to, że Diana była kochana przez społeczeństwo, Camilla zyskała złą sławę. 

Potem historia potoczyła się niezwykle tragicznie - 31 sierpnia 1997 roku księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym. 10 lutego 2005 podano do publicznej wiadomości, że książę Karol i Camilla Parker Bowles zamierzają się pobrać. 

Para wzięła ślub 9 kwietnia 2005 roku, a Camilla została księżną Kornwalii. Czy jednak w życiu Karola były tylko te dwie kobiety - księżna Diana i księżna Camilla? 

Okazuje się, że choć Karol był niezwykle nieśmiały, lubił otaczać się pięknymi kobietami. 

Wszystkie kobiety księcia Karola

Pierwszą poważną partnerką księcia Karola nie była ani księżna Diana ani Camilla. Była nią Lucia Santa Cruz, czyli córka  ambasadora Chile w Londynie.

Gdy Karol rozpoczął studia na Trinity College w 1967 roku, poznał wówczas o 5 lat starszą piękną córkę polityka. Karolowi imponowała starsza koleżanka i szybko zakochał się w niej bez pamięci. 

Ciekawym jest jednak to, że to właśnie Lucia poznała ze sobą Karola i Camillę. 

Kolejną kobietą w życiu księcia Karola była Lady Jane Wellesley, która była brana pod uwagę przed Dianą jako kandydatka na żonę dla Karola. Para była ze sobą krótko, a powód ich rozstania do końca nie jest jasny. Mówi się o tym, że Jane po prostu nie chciała być w przyszłości królową. 

O serce przyszłego króla walczyły również Davina Sheffield, siostra księżnej Diany, czyli Lady Sarah Spancer, która to pierwotnie miała wyjść za Karola, Lady Amanda Knatchbull, która odrzuciła oświadczyny księcia, czy Anna Wallace, która podobnie jak Diana nie znosiła wciąż obecnej w życiu Karola Camilli.

Jak widać lista ukochanych księcia Karola jest dość pokaźna, wbrew temu, co można o nim myśleć. Dodatkowo w historii syna królowej Elżbiety można znaleźć pokaźną liczbę plotek na temat jego romansów. Ponoć książę miał bliskie kontakty z samą Barbarą Streisand.

Choć serce księcia było niezwykle pojemne, to od lat ma jedną królową - księżną Camillę. To uczucie przetrwało wszelkie burze i inne kobiety w życiu Karola. Wiele wskazuje także na to, że tak już zostanie do końca ich życia. 


***

Zobacz także:

Czy księżna Camilla ma problem z alkoholem? 

Książę William i Harry wreszcie porozmawiali! 

Księżna Diana pokochałaby Meghan? Mocne słowa! Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: król Karol III | Camilla Parker Bowles | księżna Diana

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy