Reklama

Reklama

Książę William i księżna Kate odwiedzili Walię po raz pierwszy po śmierci królowej

Od śmierci królowej Elżbiety II minął już prawie miesiąc i życie w Wielkiej Brytanii wraca już do normy. Rodzina królewska także powróciła do swoich obowiązków. Książę William i księżna Kate wyruszyli w pierwszą podróż po tym, jak na tronie Wielkiej Brytanii zasiadł król Karol III. Uwagę podczas tej podróży skupiła na sobie… księżna Kate z wyjątkowej przyczyny!

Księżna Kate i książę William wzbudzili emocje w Walii. Powód jest oczywisty

Wraz ze śmiercią królowej Elżbiety zmieniają się role innych członków rodziny królewskiej. Oczywistym było, że książę Karol stanie się królem Karolem III, księżna Camilla, królową Camillą, ale także zmianie ulega funkcja księżnej Kate i księcia Williama.

 Chociaż obecnie nikt o tym nie myśli, to jednak to William jest kolejny w drodze do tronu. Już teraz przygotowują się z Kate do tego, co nastąpi w przyszłości.

Dlatego już od momentu śmierci królowej każde ich publiczne pojawienie się jest wyjątkowo traktowane.

Tym razem pierwszy raz za panowania króla Karola III, książę William i księżna Kate udali się w podróż do Walii.

Zgodnie z komunikatem prasowym Pałacu Kensington, para ma nadzieję "spotkać różne społeczności w całym kraju i dowiedzieć się o pracy kluczowych organizacji charytatywnych".

Reklama

Walia zajmuje szczególne miejsce w sercach zarówno Kate, jak i Williama. William i Kate mieli tu swój pierwszy dom jako nowożeńcy, ponieważ książę pracował jako pilot poszukiwawczo-ratowniczy w tamtejszej okolicy.

Pojawienie się książęcej pary w Walli wywołało niemałe poruszenie, a uwaga mediów skupiła się tylko na małżonkach.

Zwłaszcza strój księżnej Kate był szeroko omawiany w zagranicznej prasie.

Księżna Kate nigdy nie popełnia modowych wpadek. Tym razem również?

Na tę wyjątkową wizytę Kate wybrała  wyrafinowany czerwony płaszcz ze złotymi guzikami, pod nim prosty czarny top, a także jedwabiste czarne spodnie z szerokimi nogawkami i dopasowaną parę szpilek ze szpiczastymi czubkami.

William zaś miał na sobie elegancki granatowy garnitur i krawat, jasnoniebieską koszulę oraz czarne buty.

Choć para wyglądała fenomenalnie i nie brakowało uśmiechów na ich twarzach, to jednak uwagę przyciągał czerwony płaszcz Kate.

Można zastanawiać się, czy to nie za wcześnie po śmierci monarchini na tak krzykliwe kolory, jak czerwień?

Można to rozpatrywać w ramach wpadki i braku żałoby po królowej Elżbiecie II. Jednak patrząc na resztę garderoby Kate była ona w czarnych kolorach.

Jedno jest jednak pewne - Kate mimo wyłamania się z tego kanonu, wyglądała pięknie i zostało to oczywiście zauważone i docenione przez poddanych. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Katherine | księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy