Reklama

Reklama

Księżniczka Martha Louise odchodzi z rodziny królewskiej jak Meghan Markle i Harry!

Księżniczka Martha Louise to córka króla i królowej Norwegii. Najwięcej wiadomości, jakie pojawia się w mediach dotyczy brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednak tym razem oczy świata zwrócone są na Norwegów! Wszystko przez decyzję księżniczki, która wzięła zły przykład z... Meghan Markle i księcia Harry'ego!

Kim jest księżniczka Martha Louise?

W brytyjskiej rodzinie królewskiej nie brakuje skandali - kłótnie, romanse, rozstania i odejścia od monarchii stały się już normą. 

Mimo upływu czasu, wciąż komentowana jest decyzja Meghan Markle i Harry'ego, który zdecydowali się żyć na własną rękę, z dala od rodziny królewskiej w USA. 

Okazuje się, że właśnie taką samą decyzję podjęła księżniczka Martha Louise z norweskiej rodziny królewskiej! Tego nikt się nie spodziewał, a zaskakującą wiadomość córką króla i królowej Norwegii podała do wiadomości publicznej podczas wywiadu dla magazynu VG. 

Powodem wyprowadzki księżniczki do Stanów Zjednoczonych jest... miłość! Od 2019 roku księżniczka jest w związku z amerykańskim szamanem norweskiego, indyjskiego i haitańskiego pochodzenia. Wcześniej była zamężna z Arim Behnem, z którym doczekała się trójki dzieci, lecz para rozwiodła się w 2017 roku i był to pierwszy rozwód w norweskiej rodzinie królewskiej. 

Związek księżniczki i szamana był głośno komentowany w mediach i spotkał się z krytyką społeczną. Ze względu na naciski, 8 sierpnia 2019 roku Martha Louise odstąpiła od używania królewskiego tytułu w czasie realizowania swojej kariery.

Jak widać, jest to postać kontrowersyjna w świecie monarchii, ale i tak wieść o wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych była zaskoczeniem dla norweskich poddanych. 

Trudno tu nie dostrzec podobieństwa z buntowniczą parą Meghan Markle i księciem Harry'm. Czyżby przez swoje historie zbliżą się do siebie w USA? Wszystko możliwe! 

Reklama

***
Zobacz również: 

Gwiazda TVP w opinającym kostiumie kąpielowym. Jakie ona ma ciało!

Jak nosić sukienki midi? Księżna Diana to wiedziała. Kto jeszcze? 

Księżna Diana powiedziała to przed śmiercią?! Po wypadku zaczął się chaos!

Księżna Diana potrafiła zaskoczyć! Te zdjęcia pamięta każdy!


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżniczka Martha Louise | Meghan Markle | książę Harry

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy