Reklama

Małgorzata Socha zachwyca szczupłą sylwetką. Opowiedziała, jak wygląda jej dieta

Małgorzata Socha może pochwalić się smukła i wysportowaną sylwetką. Aktorka dba o kondycję fizyczną i regularnie trenuje. Socha stara się odżywiać zdrowo, jednak przyznaje, że do niektórych produktów ma wyjątkową słabość. Rano aktorka chętnie zajada się jajecznicą na boczku.

Małgorzata Socha jest jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek. Widzowie pokochali ją za rolę Ingi Gruszewskiej, jednej z głównych bohaterek serialu Polsatu "Przyjaciółki". Prywatnie Socha jest szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci - Basi, Zosi i Stanisława. Pociechy wychowuje wspólnie z mężem, Krzysztofem Wiśniewskim.

Małgorzata Socha zachwyca figurą!

Małgorzata Socha prowadzi aktywny tryb życia. Dużo ćwiczy - biega, uprawia jogę. Nic dziwnego,  że aktorka może pochwalić się smukłą i wysportowaną sylwetką.

Socha podczas rozmowy z dziennikarzem portalu "Plotek" wyjawiła, że chociaż dba o dietę, jej jadłospis nie jest przepełniony jedynie warzywami i owocami. Jak się okazuje, aktorka ma słabość do boczku. Zaznacza, że najbardziej niezdrowe i szkodliwe dla sylwetki jest ciągłe podjadanie pomiędzy posiłkami. Dlatego właśnie Małgorzata Socha woli nasycić się wysokokalorycznym posiłkiem, dzięki któremu długo nie będzie odczuwać głodu. 

Małgorzata Socha ogranicza gluten. Co znajduje się w jej jadłospisie?

Reklama

Małgorzata Socha zdradziła  również,  że jest fanką diety ketogenicznej, która polega na tym, by spożywać dania, w których aż 80-90 proc. stanowią tłuszcze, jedynie 10-20 proc. węglowodany oraz białko. 

"Boczek i dieta? Co ma jedno z drugim. Ale tak jest. Myślę, że teraz jest popularna dieta keto, która święci triumfy. Jak to z każdą dietą, trzeba uważać. Ja nie jestem taką osobą, która by jakoś restrykcyjnie podchodziła do diet. Ale jak mogę, staram się eliminować gluten na rzecz białka, chociażby zwierzęcego, które daje mi energię" - tłumaczy. 

Szczupła sylwetka pozwala sądzić, że jadłospis aktorki jest skuteczny. Małgorzta Socha w 2018 roku urodziła syna. Wówczas media rozpisywały się o tym,  jak szybko aktorka powróciła do formy. Gwiazda dla wielu kobiet stała się inspiracją. 

***
Przeczytaj również: 


Co oznaczają cyfry na termostacie kaloryfera? Wyjaśniamy!

Matka pigułki antykoncepcyjnej. Kim była Margaret Sanger?

Syn Krawczyka ostro odpowiada macosze! Ma dla niej nową propozycję

Zobacz również: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | dieta | diety gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy