Reklama

Reklama

Melania Trump w sukienkach na ciepłe wieczory

W garderobie pierwszej damy nie brakuje stylizacji, które nawet po latach wciąż są na topie. Melania Trump swój gust kształtowała jako modelka. Z tamtych czasów pochodzi wiele sukienek, na które wciąż patrzy się z podziwem.

Melania Trump często stawia na odsłonięte ramiona i plecy. Choć ma długie i zgrabne nogi, zazwyczaj je ukrywała. 

Sukienki z rozcięciem wydawały się bardziej kobiece. Biust? On zawsze odgrywał ważną rolę.

 Podkreślanie wdzięków pierwsza dama opanowała do perfekcji. 

Nawet sukienkę w stylu hiszpańskim potrafiła nosić tak, że wszyscy zwracali na nią uwagę. Brak bielizny? 

Przy takiej figurze i wysportowanym ciele jest to wskazane... może nie na oficjalnych spotkaniach, ale do wizerunku pierwszej damy USA zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Na uwagę zasługuje też nietuzinkowa biżuteria Melani Trump. Co sądzicie o tej stylizacji?

Reklama

Zobacz także:

***

#POMAGAMINTERIA

Pięć rodzin, pięć dni i piętnaście wymagających treningów. Obóz Muay Thai, którego pierwsza edycja odbyła się w zeszłym roku, jest szansą dla młodzieży w spektrum autyzmu na poznanie smaku zdrowej rywalizacji, wygranej, a czasem także porażki. Jak mówią organizatorzy: "To, że nasi podopieczni nie utrzymują kontaktu wzrokowego z rozmówcą, nie znaczy, że nie mają nic do powiedzenia. Sport uczy nas szacunku do siebie i każdego rywala. Jeśli tego nie zrozumiesz, oddalasz się od mety". Organizacja tegorocznej edycji wciąż stoi pod znakiem zapytania, jednak dzięki ludziom dobrej woli szanse na wyjazd z każdym dniem rosną. I ty możesz pomóc! Sprawdź szczegóły!

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy