Reklama

Pilar Rubio. Kim jest żona Sergio Ramosa?

Piękna dziennikarka Pilar Rubio i Sergio Ramos, który w czwartek ogłosił, że opuszcza Real Madryt, wydają się parą idealną. Nazywani są "hiszpańskimi Bechamami" i w swojej ojczyźnie cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Pilar Rubio studiowała ekonomię, której jednak nie skończyła, gdyż pochłonęła ją telewizja. W międzyczasie wystąpiła w kilku filmach i reklamach, prowadziła show, była też reporterką.

Jej popularność ogromnie wzrosła po związaniu się z kapitanem hiszpańskiej drużyny Realu Madryt Sergio Ramosem. Obecnie nadal zawodowo związana jest z telewizją - współprowadzi program komediowy.

Początki ich związku brzmią jak scenariusz filmu romantycznego. Poznali się w roku 2012. Ona przeprowadzała z nim wywiad, a on nie mógł od niej oderwać oczu. Szybko podjął decyzję, by zaprosić ją na kolację. Między Pilar i Sergio od razu zaiskrzyło. Podobno para od początku wiedziała, że są sobie przeznaczeni. Sześć lat później reprezentant Hiszpanii oświadczył się seksownej brunetce. Doczekali się czwórki potomstwa: Sergio, Marco, Alejandro i Máximo.

Reklama

Ślub Pilar Rubio i Sergio Ramosa wyglądał jak z bajki

Pilar Rubio i Sergio Ramos pobrali się w roku 2019 po 7 latach związku. Ich ślub był jednym z najgłośniejszych w świecie sportu w ostatnich latach. Wzięło w nim udział ponad 500 znamienitych gości z całego świata.

Uroczystość odbyła się w Katedrze Najświętszej Marii Panny w Sewilli. Panna młoda wystąpiła w sukni wysadzanej kryształkami z długim trenem i zdecydowała się na czarny bukiet.

Sergio Ramos opuszcza Real Madryt

17 czerwca Sergio Ramos poinformował na konferencji prasowej, że rozstaje się z Realem Madryt. Hiszpański piłkarz, który występował na pozycji obrońcy i był kapitanem zespołu, od dłuższego czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. Miniony sezon nie należał do najlepszych, ale zapowiedział, że nie kończy jeszcze kariery. W świecie piłkarskim krążą plotki, że walczy o niego aż cztery kluby.

- Zamyka się cudowny i wyjątkowy etap w moim życiu. Nic nie będzie mogło się równać z tym, co tutaj przeżyłem. Dziś otwiera się jednak etap nadziei i przyszłości, w którym wciąż mam chęć na pokazywanie mojego poziomu jeszcze przez wiele lat - powiedział Sergio Ramos na konferencji prasowej, na której pojawił się z całą rodziną.

Zobacz także informacji ze świata show-biznesu:Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama