Reklama

Priyanka Chopra w błyszczącej czarnej sukni. Zrobiło się gorąco

Priyanka Chopra była w Rzymie, aby wziąć udział w obchodach 140. rocznicy Bulgari jako globalna ambasadorka marki wraz z innymi ambasadorkami, takimi jak Anne Hathaway, Shu Qi i Liu Yifei. Jednak to właśnie ona spośród zebranych przykuła uwagę innych i to nie bez powodu.

Olśniewająca Priyanka Chopra. Kreacja godna rozdania Oscarów

W czasie, gdy we Francji trwał najsłynniejszy Festiwal Filmowy w Cannes, o którym marzy wiele gwiazd, Priyanka Chopra podbijała Rzym i odwracała uwagę od świata filmu. 

 Indyjska aktorka i modelka postanowiła zaszczycić swoją obecnością modowe wydarzenie w Rzymie i zrobiła to w zdecydowanie spektakularnym stylu. 

Pewnego wieczoru gwiazda wyszła z hotelu Bulgari w czarnej sukni z cekinami, z głębokim siateczkowym dekoltem w kształcie litery V i - oczywiście - drapowaną talią. 

Chopra połączyła brokatową stylizację z czarnymi butami na obcasie z paskami i szeroką gamą biżuterii od Bulgari, która była bogato zdobiona w diamenty i szafiry. 

W całej stylizacji jednym z najbardziej spektakularnych elementów być dekolt sukni, który podkreślał w zdecydowany sposób atuty gwiazdy. 

Reklama

Kreacja godna Rzymu i jego historii

Sama kreacja autorstwa Giorgio Armaniego swoim krojem i upięciem dołu przypomniała rzymską togę, co było pokłonem Chopry dla historii Rzymu. Jej uroda z kolei została podkreślona przez błysk kreacji oraz przez makijaż na jaki się zdecydowała. 

Makijaż skupiał się wokół niesamowitych oczu gwiazdy i wydobywał z nich blask poprzez ciemne barwy. Priyanka postawiła także na rozpuszczone, nieco romantyczne włosy, które okalały jej twarz. 

Wcześniej Priyanka również zachwyciła podczas tego samego wydarzenia, zakładając czarno-białą suknię z obszernym dekoltem i detalami odsłaniającymi ramiona.

Wszystkie oczy skupiły się jednak wówczas na jej szyi, gdyż miała wtedy na sobie naszyjnik Serpenti Aeterna. 

Jego stworzenie zajęło ponad 2800 godzin i podobno kosztowało 43 miliony dolarów. 

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy