Reklama

Reklama

Ta parodia Magdy Gessler to hit!

Kto w Polsce nie zna Magdy Gessler? Polska restauratorka jest właścicielką oraz współwłaścicielką kilku restauracji m.in. "U Fukiera" i "Słodki Słony" w Warszawie oraz "Schronisko Smaków w Bukowinie Tatrzańskiej".

Kto w Polsce nie zna Magdy Gessler? Polska restauratorka jest właścicielką oraz współwłaścicielką kilku restauracji m.in. "U Fukiera" i "Słodki Słony" w Warszawie oraz  "Schronisko Smaków w Bukowinie Tatrzańskiej".

Znana jest jednak przede wszystkim, jako prowadząca program "Kuchenne rewolucje" oraz jurorka polskiej edycji MasterChef. Celebrytka była także redaktor naczelną nieistniejącego już serwisu SmakiZycia.pl. Jest również autorkę m.in. "Smaczna Polska", czy też "Autobiografia Apetyczna". Jej spontaniczność, nierzadko wręcz szalony sposób bycia, za który pokochali ją fani, daje bowiem wszelkim parodystom spore pole do popisu.

Mateusz Jakubiec, twórca kanału JaJakubiec, wcielając się w Magdę Gessler stworzył parodię tak świetną, że momentami można mieć wątpliwości, czy przed kamerą nie pojawia się aby sama restauratorka, a nie ucharakteryzowany na nią młodzieniec. Opublikowany przez niego na Youtube film ma ponad pół miliona odsłon i to absolutny must-watch wśród parodii!

Reklama

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy