Reklama

Wiadomo, ile książę Harry dostał w spadku po księżnej Dianie

Książę Harry, odcinając się od brytyjskiej rodziny królewskiej, podjął jednocześnie decyzję o tym, że on i Meghan Markle będą musieli odtąd utrzymywać się samodzielnie. Na szczęście Sussexowie mają poduszkę finansową w postaci spadku po księżnej Dianie. O jakiej kwocie mowa?

Książę Harry i Meghan Markle wiele zaryzykowali, opuszczając brytyjski dwór. Wydają się jednak nie żałować tej decyzji, czemu potwierdzenie dali w ostatnim głośnym wywiadzie udzielonym Oprah. 

Kiedy Sussexowie zdecydowali, że będą żyć na własną rękę, wielu zastanawiało się, gdzie będą pracować. Oni jednak mają już pomysł na siebie, a w razie, gdyby ich plany się nie powiodły, książę Harry ma przecież jeszcze poduszkę finansową, którą otrzymał w spadku po swojej matce, księżnej Dianie. 

To właśnie ta kwota pozwoliła księciu Harry'emu i jego żonie, Meghan Markle rozpocząć nowe życie w Stanach Zjednoczonych. 

Reklama

"The Mirror" twierdzi, że książę Harry otrzymał w spadku po lady Dianie sumę w wysokości 10 milionów funtów, ale ponieważ udało się te pieniądze dobrze zainwestować, na chwilę obecną ma to być aż dwukrotność tej kwoty, czyli 20 milionów funtów. 

To ogromna suma, jednak książę Harry i jego żona nie mają zamiar spocząć na laurach. Zdecydowali się pracować przy podcastach, a także podpisać umowę ze Spotify i Netflixem. 

Jak widać, książę Harry i Meghan Markle chcą pozostać aktywni zawodowo.

Darmowy program - rozlicz PIT 2020

Zobacz także:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: książę Harry | księżna Diana
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy