Reklama

Reklama

Żona Kuby Wesołowskiego w skąpym bikini

Agnieszka Wesołowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w bikini. Przy okazji chce przestrzec swoje obserwatorki przed groźnym niebezpieczeństwem.

Plaża, nagrzany leżak i piękne ciało Agnieszki Wesołowskiej w skąpym bikini. Żona aktora wbrew pozorom nie opublikowała tego zdjęcia, by chwalić się sylwetką, lecz po to, by przestrzec przed groźnymi skutkami opalania. 

W opisie zdjęcia można przeczytać: "Lato w pełni, zapewne większość z Was korzysta z wakacji i słońca. Zanim jednak położycie się plackiem na plaży, wejdźcie na WeSoWoW.pl (link w bio). Znajdziecie tam historię mojego romansu ze słońcem, w której tłumaczę, dlaczego stałam się naczelnym wrogiem opalania".

Na swoim blogu Agnieszka Wesołowska opisuje historię sprzed lat, gdy przypadkiem trafiła do lekarza, który zbadał kilkadziesiąt znamion na jej ciele. Wiele z nich musiał wyciąć. Lekarka przestrzegła Wesołowską, że w związku z licznymi pieprzykami musi liczyć się z większym ryzykiem zachorowania na nowotwory skóry. Tym samym zapomnieć o opalaniu i ekspozycji na słońce. Od tego czasu Wesołowska regularnie kontroluje wszystkie znamiona na swoim ciele i przypomina o stosowaniu kremów z filtrem na co dzień. 

Zobacz także:

Reklama

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama