Reklama

Reklama

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Kontynuacja kinowego hitu

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" to film z 2016 roku, który okazał się kinowym hitem. Już w styczniu z kolei pojawi się jego kontynuacja - "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Czego możemy się spodziewać po drugiej części filmu?

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". O czym był film?

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" opowiadał siedem splatających się ze sobą historii, w których główne role odgrywali mężczyźni i ich poglądy na relacje i związki. We współczesnym, niełatwym świecie bohaterowie filmu poszukiwali miłości, szczęścia i zrozumienia u kobiet.

Film obejrzało w kinie 1,1 mln widzów, a podczas pierwszej emisji telewizyjnej - 3,2 mln. Wystąpiła w nim plejada polskich gwiazd, m.in. Mikołaj Roznerski, Alicja Bachleda-Curuś, Maciej Zakościelny, Paweł Domagała czy Barbara Kurdej-Szatan.

Reklama"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Kontynuacja hitu

Na planie drugiej części filmu ponownie spotkali się: Alicja Bachleda Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki oraz Leszek Lichota. Do obsady dołączyły Karolina Bruchnicka, Katarzyna Skrzynecka oraz Joanna Jarmołowicz. 

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" ma opowiedzieć o dalszych losach bohaterów znanych widzom z pierwszej części filmu. Dowiemy się, jak potoczyły się ich historie, czy wiedzie im się w miłości, a także poznamy kolejne perypetie, z którymi będą musieli się zmierzyć.

Czytaj więcej:

"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach": Serialowe gwiazdy w komediowym hicie

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach": Kontynuacja komediowego hitu [ZWIASTUN]

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: polskie filmy | kinowe premiery

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje