Reklama

Reklama

Hanna Zborowska-Neves zabrała ukochanego do Polski na święta!

Hanna Zborowska-Neves już od dłuższego czasu jest w nowym związku. Odnalazła miłość po rozwodzie z pierwszym mężem i teraz przyszedł czas, by rodzina poznała wybranka. Boże Narodzenie okazały się najlepszą do tego okazją!

Święta u Zborowskich w powiększonym gronie!

Hanna Zborowska-Neves, córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej na co dzień mieszka w Brazylii, razem ze swoimi dwoma córkami. Zawsze stara się, by mimo dzielących ją od rodziny kilometrów być z nimi w święta, tak jak teraz w Boże Narodzenie. 

 Tegoroczne święta są w rodzinie Zborowskich wyjątkowe. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona doczekali się pierwszego dziecka i mogli cieszyć się tym magicznym czasem już w powiększonym gronie. 

Także Hania Zborowska-Neves postanowiła sprawić, że Boże Narodzenie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe. 

Po rozwodzie z mężem, Hania starała się ułożyć swoje życie na nowo i wygląda na to, że teraz jest niezwykle szczęśliwa, bo odnalazła nową miłość! 

Kim jest nowy ukochany Hani Zborowskiej?

Siostra Zosi Zborowskiej związała się z przystojnym Brazylijczykiem o imieniu Marcelo. Święta w Polsce okazały się być doskonałą okazją do tego, by cała rodzina lepiej poznała wybranka Hani. 

Influencerka pochwaliła się świątecznym zdjęciem, do którego pozuje w domu siostry ze swoimi córkami i właśnie z Marcelo. Cała rodzinka wyglądała na niezwykle szczęśliwą, a Marcelo odnalazł się doskonale w świątecznej, polskiej atmosferze. 

Fani ochoczo komentowali to wyjątkowe zdjęcie i nie szczędzili Hani ciepłych słów: 

"Fajny ten nowy Stary! Dużo miłości" - można przeczytać w komentarzach. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Niezwykły gest Stuhra i jego żony. Przyjęli do domu Syryjkę

Smutne święta w rodzinie Englertów. Boże Narodzenie spędzą osobno?
Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje