Reklama

Reklama

Jacek Kurski ochrzcił córkę. Jak wyglądała uroczystość?

Kilka miesięcy temu Jacek i Joanna Kurscy zostali rodzicami. Teraz w ich rodzinie nadszedł czas na kolejny ważny moment – jak donosi „Fakt”, w sobotę, 19 czerwca Kurscy ochrzcili swoją córeczkę. Oto szczegóły uroczystości.

Jacek Kurski i jego żona Joanna to jedna z par, która cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem tabloidów. Ich ślub w lipcu ubiegłego roku był szeroko komentowany - był to bowiem drugi ślub kościelny Jacka Kurskiego. Komentarze skupiały się nie tyle na życiu prywatnym prezesa TVP i jego osobistych wyborach, co na coraz powszechniejszej w polskim kościele praktyce "unieważniania małżeństw".

Jacek i Joanna Kurscy zostali rodzicami

Od tego czasu Jacek Kurski i jego żona są pod ciągłą obserwacją tabloidów i plotkarskich portali. Tematów nie brakuje - w styczniu media obiegła wiadomość, że Joanna Kurska jest w ciąży. Córeczka Kurskich przyszła na świat w marcu i otrzymała imiona Anna Klara Teodora. Jacek Kurski, krótko po porodzie napisał na Twitterze: "Anna Klara Teodora jest już z nami na świecie (53 cm, 3,58 kg, 10 pkt, CSK MSWiA - z serca dziękujemy lekarzom i personelowi). Dziękujemy Bogu. Jezusowi Miłosiernemu. Łagiewnikom. Nasza córka urodziła się w Święto Zwiastowania Pańskiego. W dzień świętości życia. Joanna i Jacek".

Reklama

Jacek i Joanna Kurscy ochrzcili córeczkę

Teraz para ma za sobą kolejne ważne wydarzenie, w sobotę 19 czerwca Jacek i Joanna Kurscy ochrzcili córeczkę. Jak podaje "Fakt" dziewczynka przyjęła sakrament w Domu Arcybiskupim w Częstochowie.

"Anna Klara jest owocem naszej miłości i naszym małym cudem. Bardzo ją kochamy i chcieliśmy, by jak najszybciej otrzymała sakrament chrztu świętego. Rodzicielstwo to jedna z najważniejszych ról w naszym życiu" - powiedziała "Faktowi" Joanna Kurska.

Uroczystość miała kameralny charakter, wzięli w niej udział tylko członkowie najbliższej rodziny.

Tabloid podaje, że po chrzcie rodzina miała udać się na Jasną Górą, gdzie zawierzono dziewczynkę opiece Matki Boskiej Częstochowskiej.

Mała Anna Klara Teodora jest pierwszym wspólnym dzieckiem Jacka i Joanny Kurskich. Obydwoje mają jednak pociechy ze swoich poprzednich związków. 

Zobacz również:

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Kurski bardzo się lubili?

Małgorzata Rozenek-Majdan w tęczowej kreacji na Paradzie Równości


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Kurski | Joanna Kurska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy