Reklama

Reklama

Joanna Opozda promienieje w ciąży

Joanna Opozda pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym zdjęciem, a fani nie kryli zachwytu. Nie mogli uwierzyć, że aktorka tak dobrze wygląda w ciąży. Błogosławiony stan najwyraźniej jej służy. Nad fotką artystki rozpływają się zresztą nie tylko jej followersi, ale również mąż. Antoni Królikowski nie zapomniał skomplementować swojej ukochanej w komentarzu. Co napisał?

Antoni Królikowski i Joanna Opozda są obecnie jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Choć niektórzy początkowo z rezerwą podchodzili do ich relacji, uważając, że artyści wkrótce się rozstaną, oni udowodnili, że łączy ich prawdziwe, szczere uczucie. 

7 sierpnia para powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a od niedawna wiadomo również, że spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. 

Antoni Królikowski i Joanna Opozda nie kryją swojego uczucia i oboje chętnie wrzucają wspólne zdjęcia na Instagram.

Niedawno małżonka Antoniego Królikowskiego podzieliła się ze swoimi obserwatorami nową fotką prosto z pracy, która skradła ich serca. "To grzech tak wyglądać w ciąży!" - pisali, widząc, jak promienieje. 

Nic dziwnego!

Reklama

Joanna Opozda wygląda obłędnie. Ciąża jej służy!

"Moja gwiazda" - napisał pod zdjęciem ukochanej Antoni Królikowski, a fani szybko zaczęli lajkować jego komentarz, pisząc, że powinien dbać o żonę, bo ona "po prostu na to zasługuje". 

Widać, że aktor jest zakochany w swojej pięknej małżonce, której ciąża najwyraźniej bardzo służy, bo prezentuje się po prostu obłędnie! 

Czytaj również: 

Dawid Ogrodnik był poniżany i molestowany

Ewa Minge chciała być lekarką

Zobacz także: 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje