Reklama

Reklama

Kate i William planują przeprowadzkę. Gdzie zamieszkają?

W brytyjskich mediach coraz częściej mówi się o tym, że książę William i księżna Kate planują w bliskim czasie wyprowadzkę z pałacu Kensington. Gdzie planują się przenieść? Niewykluczone, że będą mieszkać jeszcze bliżej królowej Elżbiety II!

W brytyjskich mediach ostatnio coraz częściej mówi się o tym, że Książę William i księżna Kate planują przeprowadzkę z Pałacu Kensington w Londynie do miasta Windsor, aby być bliżej zamku królowej Elżbiety II. 

"The Telegraph" pisze, że dzięki temu będą mieli możliwość, aby jeszcze bardziej angażować się w sprawy na królewskim dworze i wspierać 95-letnią monarchinię. 

Ponoć para książęca ogląda nieruchomości w tamtej okolicy. 

Mają brać pod uwagę kilka królewskich posiadłości tj. rezydencja Frogmore House, która jest usytuowana niespełna kilometr od zamku Windsor oraz, jak twierdzi "Daily Mail" - zabytkowy Fort Belvedere na południe od pałacu. 

Królowa Elżbieta II zawsze ma czas dla Kate i Williama. Jest zachwycona ich pomysłem?

Reklama

Podobno plany swojego wnuka i jego żony aprobuje sama królowa Elżbieta II, która ma być wręcz zachwycona ich pomysłem, pomimo tego, że jakiś czas temu podobny pomysł miała mieć ponoć księżna Camilla, jednak wtedy monarchini nie zgodziła się. 

Królowa chętnie spędza czas z parą książęcą i swoimi prawnukami i sama dzieli swój czas pomiędzy dwie lokalizacje - Pałac Buckingham oraz Zamek Windsor, więc teraz będzie mogła jeszcze bardziej zacieśnić stosunki z rodziną. 

Windsor to świetna lokalizacja dla pary książęcej, ponieważ znajduje się blisko nieruchomości rodziny Kate oraz szkoły Eton, do której być może w przyszłości chodził będzie książę George. 

Czytaj również:

Katarzyna Figura po latach w końcu dostała rozwód! 

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku 

Jak kąpiel wpływa na storczyka? 

Bakteria zjadła mu mięśnie! 

Zobacz także: 


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje