Reklama

Reklama

Nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej rozdane

Za nami rozdanie nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej - ostatniej ważnej filmowej uroczystości przed galą Oscarów. W tym roku najwięcej, bo aż 5 statuetek otrzymał "La La Land" Damiena Chazelle, w tym za najlepszy film, najlepszą muzykę, najlepszą reżyserię oraz nagrodę dla Emmy Stone za najlepszą pierwszoplanową rolę. Nie zabrakło również pięknych kreacji.

Emma Stone, która królowała na gali, pokonując w swojej kategorii między innymi samą Meryl Streep, będąca wierną ambasadorką Chanel tym razem wybrała kreację z kolekcji Haute Couture, dobierając do tego kolczyki od słynnego Tiffany’ego.

Nominowana za rolę w "Elle" Isabelle Huppert, jedna z głównych pretendentek do Oscara, miała na sobie delikatną suknię od Chloe i została nazwana jedną z najpiękniej ubranych aktorek na tegorocznym rozdaniu nagród BAFTA.

Reklama

Książe William i księżna Kate od lat patronują temu wydarzeniu, a w tym roku postanowili pokazać się razem na czerwonym dywanie. Kate wybrała prostą suknię od Alexandra McQueena.


Złoto sprzyja Penelope Cruz. Hiszpańska aktorka wyglądała olśniewająco w nowej, odświeżonej fryzurze i sukni od Versace.

Tego wieczoru jedną z największych gwiazd była niewątpliwie Meryl Streep. Mimo, że nie zdobyła statuetki dla najlepszej aktorki (nominowana była po raz 15 i zdobyła do tej pory dwie nagrody) to doskonale bawiła się podczas gali i brylowała na czerwonym dywanie w kostiumie od Givenchy.

Magazyny modowe za najlepiej ubraną gwiazdę wieczoru wybrały między innymi Emily Blunt, nominowana za rolę w filmie "Dziewczyna z pociągu". Gwiazda wybrała tę samą markę co księżna Kate - Alexandra McQueena.

Ewelina Willmann

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy