Reklama

Reklama

Nicole Murphy zachwyca w sportowym staniku

Upały są ciężkie do zniesienia tak samo u nas, jak i za oceanem. Ratunkiem jest butelka wody i odpowiednio dobrany strój - im lżej, tym lepiej. Tego samego zdania jest 53-letnia Nicole Murphy, która na ostatnim spacerze eksponowała swoje zgrabne ciało.

Nicole Murphy jest znana przede wszystkim z tego, że była żoną Eddiego Murphy'ego. Para była małżeństwem 13 lat, aż do 2006 roku, kiedy nastąpiło ich burzliwe rozstanie. Jednak ów głośny związek nie jest jedynym aspektem, który zapewnił Nicole popularność. Już w wieku 13 lat rozpoczęła swoją karierę w modelingu podpisując kontrakt z agencją "Ford", a następne kilka lat spędziła podróżując po Europie i pracując dla takich marek, jak Chanel, Valentino czy Yves St. Laurent. To właśnie podczas jednego z pokazów mody, w 1988 roku poznała swojego przyszłego męża, aktora Eddiego Murphy'ego. 

Reklama

Nicole i Eddie Murphy: Burzliwy związek


Para pobrała się w 1993 roku. Ich małżeństwo zaowocowało piątą dzieci: czterema córkami i jednym synem. W 2006 roku jednak nie przetrwali próby czasu i postanowili się rozwieść. Eddie Murphy komentując rozstanie za przyczynę podał różnice nie do pogodzenia.

Nicole jednak nie załamała się po rozstaniu. Od lat prowadzi swoją markę z biżuterią, po odejściu z modelingu pracowała również jako producentka. W 2018 roku założyła nawet własną markę kosmetyczną z produktami przeciwstarzeniowymi.

Nicole Murphy w odważnej stylizacji

53-letnia była modelka dalej zachwyca idealną figurą. Ostatnio paparazzi zrobili jej zdjęcie, gdy przechadzała się ulicami Hollywood razem ze swoim uroczym pieskiem. Zachwyt wzbudziła jej śmiała stylizacja. Gwiazda miała na sobie granatowy stanik sportowy i krótkie szorty, które przewiązała bluzką. Stylizacja odsłaniała jej wysportowane ciało.

Pomyślelibyście, że gwiazda ma już 53 lata? 

Czytaj również: 

Anna Mucha w bikini. Zaliczyła wpadkę? 

Joan Collins o "Dynastii" 

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: nicole murphy | Eddie Murphy | Hollywood

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy