Reklama

Agnieszka Maciąg: Przed nami era Wodnika

Agnieszka Maciąg zaczynała karierę jako modelka. Światowe wybiegi stały przed nią otworem. Grała w filmach, prowadziła programy telewizyjne, jednak z biegiem lat uznała, że nie pasuje do show-biznesu i wybrała inny model życia. Obecnie przez wiele kobiet nazywana jest "terapeutką dusz". Spokój, harmonia i tolerancja towarzyszą Agnieszce Maciąg na co dzień. Dlatego dzieleniu ludzi i segregacji sanitarnej stanowczo się sprzeciwia. Co powiedziała podczas LIVE?

Agnieszka Maciąg: Zmiany w życiu zaczynamy od siebie

Agnieszka Maciąg porzuciła życie w wielkim mieście. Ponad dekadę temu spakowała się i wyprowadziła z rodziną na wieś. Z dala od miejskiego zgiełku stara się żyć w zgodzie z naturą. Swoje doświadczenia przelewa na papier. Okazuje się, że przemiana, która zaszła w supermodelce piętnaście lat temu zbiera swoje owoce. Książki, które wydaje, sprawiają, że Maciąg ma wierną rzeszę fanów i wciąż przybywają nowi czytelnicy. Na czym polega sekret?

Agnieszka Maciąg ubolewa, że pamięć ludzka jest ulotnaCoraz więcej osób widzi w Agnieszce Maciąg duchowego mentora, który z dystansem patrzy na otaczający nas świat i zmiany w nim zachodzące. Podczas wywiadu LIVE Agnieszka Maciąg przyznała, że z zaniepokojeniem patrzy na to, co dzieje się na świecie i w Polsce. Byłą modelkę szczególnie dotknęły podziały w społeczeństwie. 

Reklama

Agnieszka Maciąg jest przeciwniczką dzielenia ludzi

Jej zdaniem eskalowanie różnic na tle wiary, orientacji seksualnej czy segregacja sanitarna nie wniosą nic dobrego do relacji międzyludzkich. Takie historie już były, a Maciąg zauważa, że pamięć ludzka jest ulotna. Była celebrytka podkreśla, że przed  nami era Wodnika, która jest synonimem przekraczania granic mentalnych. I to nie wszystko. Co o znaku Panny powiedziała "uzdrowicielka ludzkich dusz" i autorka książek? Koniecznie obejrzyjcie wywiad.


Zapraszamy na wywiad wideo z Agnieszką Maciąg

***

Przeczytaj także:

Agnieszka Maciąg wyznała swój sekret. Kobiety niechętnie o tym mówią 

Agnieszka Maciąg jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa. Co się stało?

To może cię zainteresować!

Transmisję z finałów wyboru Miss Polski koniecznie oglądajcie w piątek 20.08 o godzinie 20:00 w telewizji POLSAT!

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Maciąg | joga | horoskop | Lidia Ostólska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy