Reklama

Reklama

Taką sukienkę Wachowicz założyła na wesele w Lubelskiem. "Piękna kobieta w pięknej oprawie"

W ten weekend Ewa Wachowicz bawiła się na weselu w Janowie Podlaskim. Na uroczystość w województwie lubelskim Miss Polonia wybrała niebieską kreację. Zdjęcie udostępnione w serwisie Instagram spotkało się z żywą reakcją fanów gwiazdy Polsatu.

Ewa Wachowicz: Ikona słowiańskiej urody

Ewa Wachowicz to znana polska dziennikarka, producentka i prezenterka telewizyjna. Jej kariera rozpoczęła się w 1992 r., kiedy zdobyła tytuł Miss Polonia. W latach 90. jej słowiańska uroda olśniewała jury konkursów piękności na całym świecie, kobieta zdobyła tytuły III Wice Miss World i I World Miss University.  Do dziś wygląd 52-letniej gwiazdy zachwyca fanów. W latach 1993 - 1995 Ewa Wachowicz została rzecznikiem prasowym premiera Waldemara Pawlaka. Obecnie dziennikarka jest jedną z gwiazd Polsatu, gdzie prowadzi program kulinarny. Fragmenty odcinków "Ewa gotuje" można zobaczyć również w Interii. W serwisie Styl.pl regularnie publikujemy także felietony i kulinarne poradniki Ewy Wachowicz.

Reklama

Zobacz również: Sukienki na wesele dla gości. Najmodniejsze stylizacje tego sezonu!

Weselna kreacja Ewy Wachowicz: "Piękna kobieta w pięknej oprawie"

Na wesele w leżącej w województwie lubelskim miejscowości Janów Podlaski Ewa Wachowicz wybrała błękitną sukienkę maksi z dużym (ale nie przesadnym), odsłaniającym nogi rozporkiem i głębokim dekoltem. Mimo letniej pory była Miss Polonia wybrała długie, bufiaste rękawy. Całą stylizację uzupełniała czerwona torebka i białe buty na szerokim obcasie.

Fani gwiazdy Polsatu nie kryli zachwytu nad jej weselną stylizacją. Posypało się wiele przychylnych komentarzy:

Zobacz również: Ewa Wachowicz w końcu zabrała głos. Wyjawiła prawdę o konflikcie z Robertem Makłowiczem

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy