Reklama

Ewa Wachowicz w klasycznej bieli zachwyciła fanów na 30-leciu Polsatu

Ewa Wachowicz to jedna z czołowych gwiazd Telewizji Polsat, więc nic dziwnego w tym, że i ona pojawiła się na Gali Jubileuszowej 30-lecia Polsatu. Nie da się ukryć, że olśniła ona zebranych i patrząc na jej zdjęcia z wydarzenia trudno uwierzyć w to, ile była Miss ma lat! Wzrok przykuwał nie tylko obłędny dekolt, ale też zgrabne nogi gwiazdy i eleganckie, połyskujące szpilki w kolorze srebrnym. Sami zobaczcie!

Ewa Wachowicz brylowała na Gali 30-lecia Polsatu

Ewa Wachowicz obecnie czaruje swoich fanów z telewizyjnych kuchni, dając im pomysły na rozmaite dania, kiedyś brylowała na wybiegach jako Miss Polonia 1992. 

 Zdobycie tytułu Miss Polonii nie było bezpodstawne. Gwiazda urzekała wówczas urodą i mimo upływających lat, wciąż to robi! 

Królowa polsatowskiej kuchni pojawiła się na Jubileuszowej Gali, świętując wraz z innymi gwiazdami 30-lecie Polsatu i zaskoczyła zebranych kreacją. 

Ewa Wachowicz postawiła na biel w klasycznym wydaniu, co okazało się być modowym strzałem w dziesiątkę. Obcisła suknia uwydatniła atuty figury gwiazdy Polsatu, a opadająca góra stylizacji, odsłoniła szczupłe ramiona Ewy Wachowicz. 

Reklama

Widać, że gwiazda kocha klasykę. Do białej sukni dobrała prostą fryzurę i zawsze modny, lekko przyciemniony makijaż oczu. Patrząc na zdjęcia Ewy Wachowicz z polsatowskiej gali trudno uwierzyć, że ma ona 52 lata. 

To nie pierwszy raz, kiedy Ewa Wachowicz zaskoczyła młodzieńczym, ale niezwykle stonowanym wyglądem. Gwiazda wie, że kluczem do pięknego wyglądu jest w jej przypadku klasyka i prostota. 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Wachowicz | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama