Reklama

"Farma" to nowy hit Polsatu! Oto co zobaczymy w reality show

"Farma" to nowe reality show, które wystartuje już 17 stycznia o 20.00 w telewizji Polsat. Kilkunastu śmiałków z wielkiego miasta rozpocznie swoją przygodę na opuszczonej farmie na obrzeżach Puszczy Noteckiej. Na czym będą polegały ich wyzwania? Kto poprowadzi program, a kto weźmie w nim udział? Sprawdźcie!

"Farma" to nowy program telewizji Polsat. Ten reality show jest hitem słynnym na całym świecie - oglądany jest w ponad dwudziestu krajach, tylko w Norwegii doczekał się już dwudziestu dwóch sezonów i wciąż cieszy się dużą popularnością! Już od 17 stycznia, od poniedziałku do piątku o 20.00 będą mogli oglądać go widzowie w Polsce. Na czym polega fenomen programu "Farma"?

"Farma". Zasady programu

Na opuszczonej farmie na obrzeżach Puszczy Noteckiej znajdzie się grupa mieszkańców miasta - m. in. nauczycielka, barman, studentka, emerytowana policjantka oraz właścicielka agencji reklamowej. Żaden ze śmiałków nigdy wcześniej nie mieszkał ani nie pracował na farmie, nie wie, jak pracować na roli czy dbać o zwierzęta gospodarskie. Wszyscy chcą jednak przeżyć przygodę życia oraz sprawdzić się w całkowicie nowym środowisku.

Uczestnicy mają przed sobą sześć tygodni wyzwania, podczas którego na farmie bez elektryczności i bieżącej wody będą musieli troszczyć się o gospodarstwo, warzywny ogród i drzewa owocowe, a także zwierzęta. Jedyne pożywienie, jakie będą mieli, będzie pochodziło z tego, co sami wyhodują - oraz z kilku konserw i kilograma mąki. Na resztę będą musieli zapracować sobie sami podczas zadań związanych z prowadzeniem gospodarstwa, które będą przed nimi stawiane.

Reklama

Ponadto uczestnicy "Farmy" będą wybierać Farmera Tygodnia - jest on liderem grupy. W prowadzeniu gospodarstwa będzie im z kolei pomagać Księga Farmy ze spisanymi zasadami oraz wskazówkami.

Główną nagrodą w programie jest 100 tysięcy złotych oraz tytuł SuperFarmera.

"Farma". Uczestnicy programu

Kim są uczestnicy programu "Farma"? To prawdziwy kalejdoskop osobowości! 

W reality show udział wezmą: Kinga Kaleta "Kinia" - nauczycielka z Łodzi, Kuba Wojnowski "Wojna" - pracownik hotelu w Oslo, Monika Idzikowska - emerytowana policjantka z Sochocina, Tomasz Bodziony - leśnik z Zakopanego, Iza Staniszewska "Ruda" - właścicielka agencji reklamowej z Łodzi, Karol Da Costa - trener personalny z Krakowa, Kinga Kazimierczak - studentka i rejestratorka medyczna z Łodzi, Beata Lisowska - gospodyni domowa z Radlina, Rafał Rzemek - tancerz z Pułtuska, Karol Kotomski "Lolek" - fryzjer, który żyje w Warszawie oraz na Malcie, a także Marta Basandowska - scenografka i performerka z Krakowa.

"Farma". Kto prowadzi program?

"Farmę" poprowadzą Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska, doskonale znane telewidzom i internautom. Marcelina Zawadzka w 2011 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a w 2015 rozpoczęła karierę w Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła m.in. "Pytanie na śniadanie" (w duecie z Tomaszem Wolnym) czy "Bake Off - Ale ciacho!". 

Ilona Krawczyńska również ma doświadczenie w konkursach piękności - została finalistką Miss Polski w 2014 roku. Dziś jest influencerką i prowadzi na Instagramie konto "siostry ADiHD" razem ze swoją siostrą Mileną.

Przeczytaj też:

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Kontynuacja kinowego hitu

Nikodem Skotarczak - kim był bohater filmu "Jak pokochałam gangstera"?

Jedzenie, które poprawia nastrój. Lista produktów dla dobrego humoru

* * *

Zobacz więcej:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy