Reklama

Joanna Moro spotkała się z falą krytyki

Unika kontrowersji i słownych potyczek. Jednak tym razem musiała zmierzyć się z falą krytyki. Czym Joanna Moro naraziła się fanom?

Morsowanie. Aktorka jako jedna z pierwszych w show-biznesie pokazała, ile korzyści niesie ze sobą zanurzanie się w lodowatej wodzie. Mimo zaawansowanej ciąży aktorka nie zrezygnowała z tego ekstremalnego sportu. W mediach społecznościowych umieściła filmik, na którym zanurza się w rzece.  

I właśnie to nagranie nie spodobało się internautom. 

"Nie odważyłam bym się na takie coś gdyż kobieta w ciąży jest podatna na infekcje A wchodząc do takiej wody nie wiadomo co się tam znajduje, ale jak to mówią "Ruptaaa co chcetaaa ""- to jeden z komentarzy. 

Reklama

Aktorka zareagowała niemal natychmiast umieszczając na profilu kolejne zdjęcie w stroju kąpielowym i czapce. 

"Otóż  pragnę wszystkich uspokoić i ja i Maluszek w brzuszku czujemy się dobrze. Jestem pod stałą opieką lekarzy i ciąża rozwija się jak najbardziej prawidłowo.
Jedynym realnym zagrożeniem dla dziecka podczas zimnej kąpieli jest wychłodzenie organizmu matki. Dziecko chronią wody płodowe. Mors, przebywając kilka minut w wodzie, wychładza jedynie skórę i pobudza układ krążenia do lepszego działania, przyspiesza regenerację organizmu i wzmaga ochronę przed infekcjami. Aby obniżyć temperaturę całego ciała, która wpłynęłaby negatywnie na wody płodowe, a tym samym na dziecko, musiałabym przebywać w lodowatej wodzie naprawdę długo"- tłumaczyła aktorka (pisownia oryginalna). 

"Oczywiście nie ma ustalonej bezpiecznej granicy czasowej , dla każdego człowieka jest ona inna zależna od wielu czynników zewnętrznych i przygotowania organizmu. Czas przebywania w wodzie, jaki sobie wyznaczam, wynika z wieloletnich doświadczeń moich i innych morsów, a także założeń lekarzy, z którymi się konsultowałam przed podjęciem ostatecznej decyzji o morsowaniu w ciąży. Wierze, że korzyści dla mojego organizmu, wynikające z morsowania, przełożą się na odporność i zdrowie mojego dziecka"- napisała Moro na swoim profilu.

Okazuje się, że swoim podejściem do życia w stanie błogosławionym Moro chce dzielić się z innymi kobietami. Dobra forma w czasie ciąży okazała się szerszym tematem, o którym Moro chce dyskutować z ekspertami. Dlatego powołała do życia nowy kanał tematyczny. 


"Zaczynamy!!! Dzisiaj ruszył mój nowy projekt, z którego jestem bardzo dumna. W końcu udało mi się pomyśleć, zebrać, wykonać i dokończyć sprawę !!!! I to już jest mój własny sukces! - napisała Moro.

"Wystartował mój kanał na youtube Joanna Moro Na Zdrowie. Będę się z Wami dzieliła ćwiczeniami z super instruktorami jogi, pilatesu, fitnessu... Jak zadbać o dobra formę w ciąży i po ciąży, jak powrócić do zgrabnej sylwetki, jak mimo przeciwności losu być pełnym życia i chęci do działania"- oświadczyła aktorka.

Czy kanał spotka się z uznaniem? Trzymamy kciuki.

Zobacz także: 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: ciaża | zdrowie
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy