Reklama

Julia Wieniawa w naturalnej odsłonie. "Jak można być tak piękną"

Julia Wieniawa często publikuje swoje zdjęcia w mediach społecznościowych. Ostatnio dodała całą serię fotografii, na których pozuje w naturalnej odsłonie, na twarzy przedstawiając szereg różnorodnych emocji. Fani wpadli w zachwyt nad jej urodą. "Jak można być tak piękną" - pisali.

Julia Wieniawa - sukces w młodym wieku

Julia Wieniawa należy do grona najbardziej popularnych polskich celebrytów. Mimo młodego wieku aktorka i piosenkarka osiągnęła duży sukces, zgromadziła spory majątek, a także zyskała wielu fanów.

Jak na prawdziwą influencerkę przystało, Wieniawa jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie pokazuje swoje życie i udostępnia zdjęcia z najważniejszych momentów. Na Instagramie obserwuje ją aż ponad 2 miliony internautów.

Reklama

Czytaj także: Julia Wieniawa w Paryżu. Pokazała, jak spędza tam czas

Naturalna odsłona Julii Wieniawy

Ostatnio gwiazda dodała serię fotografii, na których pozuje w naturalnej odsłonie. Widzimy ją bez wyrazistego makijażu, w rozpuszczonych, niedbale ułożonych włosach, w czarnym swetrze. Na twarzy Wieniawy malują się liczne, różnorodne emocje.

Sesja zdjęciowa Wieniawy wpisuje się w obecne trendy dążące do jak największej naturalności i autentyczności. Estetyka clean girl podbija serca kolejnych kobiet, również największych gwiazd np. Hailey Bieber, do której można porównać polską celebrytkę.

Fani w komentarzach jak zawsze wyrazili swój zachwyt urodą aktorki i piosenkarki. Zwrócili uwagę przede wszystkim na jej naturalne piękno, które tym razem zaprezentowała, a także różnorodność emocji, które można wyczytać z jej twarzy.

Zobacz również: Julia Wieniawa w kosmicznej stylizacji. Odważnie, ale zjawiskowo

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy