Reklama

Kinga Rusin jest wściekła! Usunięto jej zdjęcia

Gwiazda od kilku tygodniu podróżuje po Indonezji. Dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcia papuaskich wojowników, których było widać od pasa w dół. Cenzura portalu zadziałała i zdjęcia zostały usunięte. Rusin nie kryje oburzenia.

Kinga Rusin kocha podróże. Gwiazda każdego roku stara się odwiedzić egzotyczne miejsca.  

W trakcie jej podróży najbardziej zaciekawiło ją plemię Papuasów. Dziennikarka opublikowała fotografie tamtejszych wojowników na Instagramie. Kobiety miały odkryte piersi, mężczyźni miejsca intymne zasłonili tradycyjnymi tykwami. Instagram w nocy usunął fotografie. 

Wściekła dziennikarka opublikowała emocjonujący post: "Szanowni Państwo! W nocy, dbający o Wasze morale Instagram usunął wszystkie moje posty ze zdjęciami papuaskich wojowników, na których było ich widać od pasa w dół! Nie mogę więc pokazać Wam jak wyglądają ich tradycyjne, noszone od setek lat stroje i ozdoby. Nie mogę zamieścić żadnych zdjęć papuaskich kobiet, które nie noszą staników. Nie mogę opublikować postów, które obrazowałyby prawdziwą i jakże fascynującą kulturę. Jednocześnie instagram nie ma nic przeciwko promowaniu "influencerek" pokazujących tu regularnie dupę i cycki, żeby zdobyć fejm, followersów, lajki i kontrakty reklamowe! Propaguje w ten sposób najbardziej prymitywne jednostki, niewiele sobą reprezentujące i nic nie wnoszące do naszego życia! To dopiero jest hipokryzja! Drogi Instagramie bądź do cholery konsekwentny! Kto tam u Was rządzi i wprowadza te kretyńskie algorytmy!? Czy naprawdę jest to medium obliczone wyłącznie na idiotów, którzy nie potrafią rozróżnić pornografii od etnografii!? Napiszcie pod tym postem co myślicie. Bardzo jestem ciekawa Waszych opinii"

Reklama

Zobacz także:

Styl.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy