Reklama

William i Kate najbardziej stylową parą. Harry i Meghan daleko w tyle

Książę William i księżna Kate zostali uznani za najbardziej stylową parę celebrytów na świecie. Brytyjska marka modowa Karen Millen przygotowała specjalny ranking, w którym oceniono znane osoby tworzące związki i małżeństwa pod kątem ubioru i zainteresowania ich stylizacjami w internecie. Oto wyniki.

Dobry styl to pojęcie względne. Każdy ma swój własny gust, jednak można wskazać na pewne ogólne zasady, które świadczą o odpowiednim ubiorze. Osoby publiczne są szczególnie wystawione na ocenę swoich wyborów modowych. 

William i Kate najbardziej stylową parą na świecie

Brytyjska marka modowa Karen Millen przygotowała specjalny ranking najlepiej ubranych par na świecie. W tym celu przeprowadziła analizę ponad pięciu milionów postów w mediach społecznościowych, a także wyszukiwań online.

Za najbardziej stylową parę celebrytów na świecie zostali uznani książę William i księżna Kate. Przyznano im notę 10 na 10 i oceniono, że "otrzymali najwyższą publiczną aprobatę dla swojego wyglądu". Zainteresowanie internautów ich stylizacjami było znacznie większe niż w przypadku innych par.

Reklama

Jednym z kluczowych powodów zwycięstwa Williama i Kate jest wielkie zainteresowanie stylizacjami księżnej na TikToku. Nagrania związane z jej kreacjami miały średnio ponad 380 milionów wyświetleń, podczas gry analogiczne filmy o Hailey Bieber zebrały niecałe 230 milionów.

Czytaj także: Księżna Kate postawiła na hit jesieni. Gorący trend to idealna alternatywa dla marynarki

Jak przestawia się cały ranking stylowych par?

Podium rankingu uzupełniło słynne małżeństwo piosenkarza i influencerki Justina i Hailey Bieber z notą 6,1 oraz celebrytka Kendall Jenner i jej partner Bad Bunny, którzy jednak otrzymali już znacznie niższą ocenę - 2,5. 

Co ciekawe na liście znaleźli się również książę Harry z żoną Meghan Markle. Małżeństwo uplasowało się na piątym miejscu z oceną 1,5.

Całość rankingu przedstawia się następująco:

  1. Książę William i księżna Kate - 10.
  2. Hailey i Justin Bieber - 6,1.
  3. Kendall Jenner i Bad Bunny - 2,5.
  4. Taylor Swift i Travis Kelce - 2,1.
  5. Książę Harry i Meghan Markle - 1,5.
  6. Harry Styles i Taylor Russell - 1,4.
  7. Gigi Hadid i Cole Bennett - 1,1.
  8. Kylie Jenner i Timothee Chalamet - 1,0.
  9. Victoria i David Beckham - 0,8.
  10. Ariana Grande i Ethan Slater - 0,7.

Zobacz również: Nowa fryzura księżnej Kate pasuje kobietom w każdym wieku. Noszą ją też polskie gwiazdy

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate
Reklama
Reklama
Reklama