Reklama

Zendaya w najmodniejszym kolorze tego sezonu. To podkreśliło jej urodę

Zendaya, amerykańska aktorka, która zyskuje coraz większą popularność, ostatnio olśniewała w neonowo-zielonej sukience z głębokim dekoltem, która przypominała swoim krojem garsonkę. To kolejny strój, który zwraca uwagę podczas promowania nowego filmu "Challengers", tym razem w programie "Good Morning America".

Zendaya podbija świat kina i mody. Jak ona to robi?

"Challengers", którego premiera zaplanowana jest na 26 kwietnia 2024 r., to romantyczny dramat sportowy w reżyserii Luca Guadagnino, gdzie główną rolę żeńską gra nie kto inny, jak Zendaya.

 27-letnia aktorka sprawiła, że amerykański świat filmu dosłownie oszalał na jej punkcie, nie tylko ze względu na jej talent aktorski, ale także na nieprzeciętną urodę i zamiłowanie do świata mody. 

Gdziekolwiek się nie pojawi, tam skupia na sobie spojrzenia innych. Przy okazji promocji "Callengers", jej stylizacje są doskonale przemyślane i dopasowane do tematyki filmu. Zachwyca tym, jak wygląda i jak prezentuje kreacje najsłynniejszych marek. 

Przy tym mimo ograniczonej tematyki, wciąż podąża za najnowszymi trendami, doskonale wpasowując je w każdą stylizację. Tak było i tym razem, gdy pokazała się w jednym z najmodniejszym kolorów wiosny 2024 roku. 

Reklama

Neon green i garsonka. Wyjątkowo mocne połączenie

Tym razem Zendaya zachwycała w neonowej zielonej sukience podczas występu w "Good Morning America" w Nowym Jorku. Gwiazda pojawiła się w jednym z najmodniejszych odcieni zieleni tej wiosny - neon green. 

Tak nowoczesny kolor, który podkreślił piękną karnację aktorki, doskonale dopełnił niecodzienny krój sukienki, na którą zdecydowała się gwiazda. 

Sukienka przypominająca garsonkę dodawała aktorce powagi, ale kolor zdejmował ciężar z fasonu kreacji. To idealne uzyskanie równowagi sprawiło, że Zendaya kolejny raz wyróżniała się spośród tłumu. 

Zendaya udowodniła, że nawet tak klasyczne, czasem nawet i przestarzałe kroje mogą wyglądać nowocześnie i świeżo - wystarczy wprowadzić kilka nowych trendów, by odświeżyć wygląd dawnych kreacji.

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zendaya
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy