Reklama

Patrycja Markowska zdradziła sekret! Jak zwraca się do ukochanego?

Patrycja Markowska uchyliła rąbka tajemnicy. Wokalistka podczas składania życzeń urodzinowych czule zwróciła się do ukochanego. "Misiu"? "Skarbie"? "Myszko"?... Żaden z tych rzeczowników nie jest numerem jeden w domu Patrycji Markowskiej i Jacka Kopczyńskiego. Jesteście ciekawi, jak nazywa popularnego aktora "M jak miłość"?

Patrycja Markowska zakochana po uszy

41-letnia Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński to jedna z tych par w show-biznesie, która chroni swoją prywatności. Razem są od ponad dekady. W tym czasie zostali szczęśliwymi rodzicami Filipa. Nie ma co ukrywać, że pierworodny to już nastolatek, który trzynaste urodziny ma za sobą.

Patrycja Markowska składa urodzinowe życzenia Jackowi Kopczyńskiemu

Obecnie rodzina także ma powody do świętowania i to jakie! Jacek Kopczyński znany z roli prawnika w serialu "M jak miłość" obchodzi urodziny. Takiej okazji Patrycja Markowska nie mogła odpuścić. I choć wokalistka nie jest wylewna w mediach społecznościowych, tym razem zrobiła wyjątek. Jakie życzenia popłynęły w kierunku ukochanego? Cała Polska dowiedziała się, że w domowych pieleszach Kopczyński zamienia się w "Chmurkę".

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński. Jaka różnica wieku jest między nimi?

Reklama

Szczęście emanuje z tego zdjęcia. Fani na to czekali. Nie jest tajemnicą, że para ma za sobą kryzys, ale który związek przez to nie przechodził? Najważniejsze, że na twarzach Markowskiej i Kopczyńskiego nadal widać wzajemną fascynację i do tego ten błysk w oku. Zdjęcie zrobione podczas urlopu przykuwa uwagę. 

Wyspiarski styl idealnie pasuje do pary, która poza Warszawą złapała pożądany oddech od codzienności. 50-letni aktor może czuć się spełniony w życiu zawodowym i prywatnym, z taką kobietą u boku z pewnością się nie nudzi. Nasza redakcja przyłącza się do życzeń!

***

To może cię zainteresować:

Patrycja Markowska odsłania nogi! Spokojnie mogłaby powalczyć o koronę miss!

Måneskin: Victoria de Angelis pozuje nago! Fani oszaleli. Wkrótce wystąpi w Gdyni!

Oto prosty przepis od Ewy Wachowicz:

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Markowska | urodziny | Miłość | M jak miłość | aktor

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy