Reklama

Reklama

Księżna Kate założyła starą suknię. Tak ratuje swój wizerunek po słowach Meghan?

Po premierze filmu dokumentalnego "Harry i Meghan" rodzina królewska wciąż milczy, nie chcąc komentować słów, jakie padły w serialu z ust Meghan Markle i księcia Harry'ego. Członkowie monarchii, w tym księżna Kate, starają się jednak udowodnić, że nie obchodzą ich zdania Meghan i Harry'ego, a wręcz swoim zachowaniem udowadniają, że mogły być to wyłącznie kłamstwa. Tak właśnie ostatnio postąpiła księżna Kate.

Rodzina królewska po publikacji dokumentu "Harry i Meghan"

Nie cichną emocje po premierze serialu dokumentalnego "Harry i Meghan". Wiele osób także czekało na stanowisko rodziny królewskiej, ale nic takiego się nie wydarzyło. 

 Król Karol III z żoną Camillą oraz książę William i księżna Kate milczą w tej sprawie, a to na ich wypowiedzi czekali zainteresowani. Oni jednak postanowili swoim zachowaniem pokazać, że są ponad opiniami Meghan i Harry'ego, którzy próbują wzbudzić niepotrzebną sensację swoją publikacją. 

Nad szumnym dokumentem rodzina królewska przeszła bez zastanowienia do przygotowań świątecznych. Z tej okazji księżna Kate przemówi do Brytyjczyków w ITV, zapraszając do wspólnego kolędowania w święta. Na razie stacja opublikowała tylko zdjęcie księżnej z nagrań, ale to już poruszyło publiczność. 

Na świątecznym portrecie Kate pozuje przed elegancką choinką w świątecznie udekorowanym pokoju, ubrana w połyskującą czerwoną suknię, którą księżna miała na sobie podczas przyjęcia państwowego w styczniu 2020 roku.

Reklama

Księżna Kate robi na złość Meghan Markle? Wystąpiła w telewizji!

Cekinowa suknia midi z długimi, przezroczystymi rękawami pokrytymi kwiecistymi aplikacjami, została od razu rozpoznana przez fanów stylu księżnej Kate. Księżna uzupełniła wygląd parą ozdobnych kolczyków.

Księżna Kate już kolejny raz będzie gospodynią wspólnego kolędowania. Oprócz bycia gospodarzem, w zeszłym roku niespodziewanie zagrała na fortepianie , towarzysząc szkockiemu piosenkarzowi Tomowi Walkerowi w jego piosence "For Those Who Can't Be Here".

To było zaskoczenie dla fanów Kate. Podobnie jak i w tym roku wybór sukienki do nagrania spotu zachęcającego do obejrzenia koncertu. Pojawiły się głosy, że księżna wybrała starą kreację, by pokazać swoją ludzką twarz i udowodnić, że nie jest taka, jak opisuje ją Meghan Markle. 

Obecnie wszyscy zainteresowani śledzą każdy krok Kate i Williama, by zweryfikować słowa Meghan o tym, że jest niezwykle formalna i nie okazuje uczuć. 

 

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy