Reklama

Madonna pozuje w łazience. Co za ciało!

Od dekad króluje nie tylko na scenie, ale także poza nią. Konta Madonny w mediach społecznościowych zyskują niebywałą oglądalność. Fanów przybywa po każdym kontrowersyjnym wpisie lub prowokującym zdjęciu. Tak było tym razem. Zdjęcie zrobione w pokoju kąpielowym wprawiło w osłupienie wiele osób.

Madonna coraz młodsza. Ciało nastolatki przeraziło fanów

Trudno uwierzyć, że to ciało dojrzałej kobiety. Wysportowane ramiona, jędrne piersi, idealny owal twarzy, zero zmarszczek i przebarwień skóry... Filtr, aplikacja, czy rzeczywistość? Nie dajcie się zwieść technologii. Retusz, nawet minimalny, ale z pewnością pojawił się podczas obróbki zdjęcia. Niestety wiele osób już popadło w kompleksy na widok 62-letniej królowej popu. 

Może to kwestia genów? W komentarzach pod zdjęciem nie brakuje zachwytów, są i tacy, którzy napisali, że nie lubią własnych łazienek ze względu na Madonnę. Czy waszym zdaniem gwiazdy tego formatu powinny promować ruch "body positive" i akceptować upływ czasu, czy skutecznie się temu przeciwstawiać? Ciałopozytywność to temat, który ostatnio jest szeroko komentowany w show-biznesie. Jaka jest wasza opinia?

Reklama

*** To może cię zainteresować ***

Iga Krefft poważnie chora! Na co cierpi gwiazda "M jak miłość"?

Z czym łączyć róż, aby nie wyglądać jak dziewczynka z przedszkola? Królowa Letizia to wie!

Ołówkowa spódnica na lato? Ta tkanina to hit! Maja Ostaszewska i Magdalena Boczarska już je noszą 


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Madonna | Ciało | łazienka | bielizna damska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy