Reklama

Monika Olejnik w złocie. Zachwyciła oryginalną spódnicą

Monika Olejnik często zaskakuje swoimi wyborami modowymi. Nie boi się stawiać na odważne stylizacje. Tak też było tym razem, kiedy dziennikarka założyła nietypową spódnicę w złotym kolorze. Zobacz, jak prezentowała się na pokazie mody Mariusza Przybylskiego.

Pokaz kolekcji Mariusza Przybylskiego

29 listopada odbył się pokaz najnowszej kolekcji znanego projektanta Mariusza Przybylskiego zatytułowanej "Wild Gender". Na wydarzenie przybyło wiele polskich gwiazd m.in. Maria Dębska, Helena Englert czy Katarzyna Figura. 

W evencie uczestniczyła również Monika Olejnik. Dziennikarka ma niebanalny styl i często zachwyca swoimi kreacjami. Nie boi się eksperymentować z modą - często wybiera oryginalne stylizacje, wyróżniające się kolorem, wzorem czy formą.

Reklama

Czytaj także: Wykluczyła z diety jeden składnik. Oto sekret imponującej formy Moniki Olejnik

Monika Olejnik w złotej spódnicy

Tak też było i tym razem. Gwiazda postawiła na niezwykle ciekawą spódnicę, lekko rozszerzającą się na dole, o długości do kostki. Uwagę zwracał jej kolor i materiał - spódnica była bowiem cała w kolorze metalicznego złota.

Do niej Olejnik dobrała elegancką, czarną bluzkę z głębokim dekoltem i prześwitujące rękawy. Całość stylizacji uzupełniły masywne, srebrne kolczyki, mała torebka do ręki oraz kozaki. Dziennikarka miała rozpuszczone włosy i subtelny makijaż.

Na pokaz gwiazd przybyła ze swoim partnerem, również dziennikarzem, Tomaszem Ziółkowskim. Mężczyzna postawił na minimalistyczną i dość sportową stylizację. Miał na sobie biały t-shirt, luźne spodnie, czarny płaszcz oraz czapkę.

Zobacz również: Monika Olejnik cała w cekinach. Zachwyciła na Sopot Festival

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama