Reklama

Reklama

Ewa Wachowicz w nowej roli. "Family Food Fight" podbije serca publiczności?

Takiego programu jeszcze nie było, to będzie prawdziwy pojedynek na smaki! Tym razem o zwycięstwo powalczą rodziny. Klan, który gotuje najlepiej stanie przed szansą wielkiej wygranej! 100 tysięcy złotych, brzmi apetycznie! Pytanie tylko, czy łatwo będzie zachwycić jurorów? W tej roli na antenie POLSATU pojawią się Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski oraz Adam Borowicz. Co była miss powiedziała na temat uczestników nowego programu?

"Family Food Fight" rodziny z całej Polski przy jednym stole

Tu nie liczy się wiek i wykształcenie, lecz umiejętności kulinarne, najlepiej te przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jest jeszcze coś... Indywidualiści nie mają wstępu do studia, w programie "Family Food Fight" liczy się gra zespołowa. Szanse na zwycięstwo ma klan, który zachwyci jurorów. Pytanie tylko, jak to zrobić, skoro jednym z jurorów jest Ewa Wachowicz. Była miss z powodzeniem prowadzi programy kulinarne, wydaje książki kucharskie i jakby tego było mało, jest restauratorką. Zatem czym można zachwycić znawczynię polskiej kuchni? Okazuje się, że siła tkwi w prostocie. Nawet przepis na jajecznice może być innowacyjny.

Reklama


To będzie nowe doznanie dla widzów telewizji POLSAT. W kuchni ramię w ramię zobaczymy dziadków z wnukami, mężów u boku swoich żon, kuzynów z dziećmi... Zastanawiacie się, kto w takiej rodzinnej konfiguracji przejmuje pałeczkę? Przecież w każdym kuchennym teamie ostatnie zdanie należy do szefa kuchni. Jak z przekazywaniem chochli poradzą sobie uczestnicy programu? Ich zmaganiom na planie "Family Food Fight" z uwagą przyglądała się Ewa Wachowicz. Nie od dziś wiadomo, że czas spędzony na wspólnym gotowaniu zacieśnia więzi. Dlatego w każdym odcinku "Family Food Fight" rodziny otrzymają dwa zadania. W pierwszym rywalizować będą o specjalnie przywileje, w drugim stawką będzie dalszy udział w programie. Te zadania kulinarne będą pokazywać nam emocje w rodzinach. Dowiemy się, jak wygląda wspólne gotowanie, biesiadowanie i jak wygląda miłość - zdradza Ewa Wachowicz, jurorka programu.

"Family Food Fight" jest o co walczyć!

Aby wygrać "Family Food Fight" potrzeba techniki, współpracy, stalowych nerwów - ale przede wszystkim serca, które wkłada się w przygotowanie posiłków. Stawką jest 100 000 złotych i tytuł najlepiej gotującej rodziny w Polsce. W programie nie zabraknie też gości specjalnych, wśród nich znajdą się: szef kuchni Aleksander Baron, cukiernik Tomasz Deker czy zwycięzca pierwszej polskiej edycji "Top Chef", restaurator Martin Gimenez Castro.

Warto dodać, że kulinarne popisy uczestników poza Ewą Wachowicz będą oceniali także Piotr Gąsowski - aktor znany z miłości do gotowania oraz Adam Borowicz, który na swoim koncie ma autorskie programy kulinarno-podróżnicze.

Jurorzy spróbują każdego dania, będą porównywać przepisy i pytać o rodzinne sekrety, dawać profesjonalne rady, ale również w swoich ocenach kierować się sercem!
"Family Food Fight" to nie tylko pojedynek na smaki, ale przede wszystkim wielka celebracja jedzenia przy jednym stole. Pierwsze kulinarne starcie już 1 września na antenie POLSATU.

Zobacz także:

Ewa Wachowicz podpowiada jak wykorzystać miętę w domu

Inspiracje Ewy Wachowicz. Chorwackie smaki!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje